کسب درآمد کنید حتی زمانی که خواب هستید!

همین حالا در سیستم کسب درآمد و همکاری در فروش مغز وردپرس ثبت نام کنید و با استفاده از روش های ساده و آسانی که در ویدیو معرفی و همچنین در ادامه راه برایتان شرح میدهیم به سادگی و با خیال راحت بدون هیچ سرمایه اولیه ای کسب درآمد کنید.

ویدیو معرفی نحوه کسب درآمد از سایت به زودی در این بخش قرار خواهد گرفت

3 قدم ساده تا کسب درآمد فاصله دارید

null

ثبت نام در سایت

در سیستم همکاری در فروش ثبت نام کنید و لینک اختصاصی خود را دریافت کنید
null

اشتراک گذاری

لینک انحصاری خود را بین دوستانتان و شبکه های اجتماعی و حتی در سایتتان به انتشار بگذارید
همکاری در فروش

کسب درآمد کنید

حالا با خیال راحت از فروش محصولات پورسانت دریافت کنید و کسب درآمد کنید

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی

مغز وردپرس در کنار آموزش وردپررس و محصولات این امکان را فراهم آورده که شما کاربران عزیز هم بتوانید در کنار ما از سود این خدمات بهره مند شوید.تمامی شما عزیزان میتوانید با استفاده از سیستم همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی به راحتی کسب درآمد کنید.

پس از ثبت نام در بخش همکاری فروش می توانید با لینک اختصاصی مخصوص خودتان که در پروفایل شخصی هرکس متفاوت می باشد.شروع به فروش خدمات سایت کنید و کسب درآمد کنید.

سیستم همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی هر شخصی متفاوت از شخص دیگری است.بستگی به میزان فروش شما دارد. اگر شخصی با استفاده از لینک شما وارد سایت شود آی پی شخص مورد نظر در وب سایت ما ثبت می شود.

هروقت دوباره شخص مورد نظر با همان آی پی وارد سایت بشه و خریدی انجام بده تا ۱ماه هر محصول و خدماتی را دریافت و خریداری کند.( یکی نه هر چندتا) مبلغی از این فروش به صورت پورسانت سیستم همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی به شما تعلق خواهد گرفت.

که میتوانید میزان درآمد خود را در پروفایل خود ببینید.( حتما شخص نباید همون لحظه خرید کنه میتونه بعدا بیاد ) که شما پس از کسب درآمد می توانید این مبلغ را از ما به صورت نقدی دریافت کنید.

کسب درآمد

چگونه از طریق سیستم همکاری در فروش و لینک ها کسب درآمد کنیم ؟

۱ – ارسال لینک اختصاصی خود با متن و توضیح مناسب در گروه ها و سوپر گروه های تلگرام و در بخش کامنت شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یا توییتر و فیسبوک.( با این روش می توانید روزانه مخاطبان زیادی را از طریق لینک خود دعوت به خرید کنید و به این صورت سود شما هم بالا می رود).

۲ – تبلیغات کلامی ( دهان به دهان) و ارائه لینک خود به مخاطبان : امروزه یکی از موثرترین نوع شیوه تبلیغات، تبلیغات کلامی می باشد. به مثال زیر توجه کنید

تابحال برایتان پیش آمده که شما کالایی را خریداری کردید و با توضیح راجب فواید آن کالا دوستان و آشنایانتان را وسوسه به خرید و حداقل یک بار استفاده از آن محصول کردید.در صورتی که این کار هیچ سودی به حال شما ندارد و فقط شما جیب فروشنده را پُر کردید و کسب درآمد نکرده اید.

اما در سیستم همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی شما پس از استفاده از خدمات ما و رضایت از آن می توانید آن را به دوستانتان معرفی کنید.( مثل معرفی یک لباس) تا آنها هم از این خدمات استفاده کنند.و در زمان ارائه آدرس بدون گفتن اینکه شما سودی از این کار میبرید لینک خود را به او بدهید. تا از طریق لینک شما خرید کند و شما کسب درآمد کنید.

۳ – اگر وب سایت، پیج اینستاگرام،توییتر و فیسبوک و یا حتی کانال تلگرام دارید می توانید توسط آنها به درآمد زایی بالاتری برسید.

برای اینکار فقط کافیست به تلگرام ما مراجعه کنید.درخواست بنر برای سایت یا شبکه اجتماعی بدهید تا کارشناسان ما بنر مورد نظر را برایتان ارسال کنند و با پست کردن این بنر در شبکه مجازی و سایت خود ( بارگذاری لینک شخصی خود بر روی آن) می توانید فروش و سود خود را بالاتر ببرید.

نکته: توجه داشته باشید که محصولات ما در حال حاضر در سرچ گوگل، تِرَند بالایی دارد.این نشان دهنده درخواست زیاد مردم برای این خدمات می باشد.پس با کمی زرنگی میتوانید به راحتی کسب درآمد کنید.

این سیستم یک بازی برد – برد می باشد که باعث می شود هر ۲ طرف سود کنند.برای اطلاعات کامل ازنحوه پرداخت پورسانت دربخش همکاری در فروش از لینک زیر ثبت نام کنید

با ما گفتگو کنید ...
×