معرفی خطاهای سایت

  • دوره جامع معرفی خطاهای سایت به معرفی خطاهایی که در وردپرس بوجود می آیند و راه های رفع آن میپردازد، در این دوره آموزش وردپرس فقط به مباحث خطاهای مهم خود وردپرس پرداخته می شود  که کاملا رایگان برای تمامی کاربران تهیه شده و مباحثی همچون رفع خطاهای وردپرس،رفع خطاهایی که در سئو تاثیرگذارند و معرفی خطاها را به شما دوستان آموزش می دهیم.
  • این دوره در طول زمان آپدیت میشود و همچنین قسمت های جدید هم به آن اضافه خواهد شد که از طریق شبکه های اجتماعی مغزوردپرس اعلام میگردد.

آموزش محتوایی معرفی خطاهای وردپرس

خطا 404

خطا ۴۰۴ چیست ؟ آموزش رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس

در این آموزش قصد داریم شما را با خطا ۴۰۴ که ممکن است برای هر وبمستر یا کاربری اتفاق بیافتد آشنا کنیم و سپس راهکارها و راه حل هایی را برای رفع خطای ۴۰۴ بیان کنیم تا بتوانید این مشکل را حل کنید.

serve scaled images

آموزش رفع خطای Serve scaled images در GTMetrix

خطای serve scaled images یکی از مهم ترین خطاهای موجود در gtmetrix می باشد که مربوط به بهینه سازی تصاویر است که در این آموزش به بررسی این خطا خواهیم پرداخت.

خطای سایت

معرفی صفحات خطای سایت

معرفی صفحات خطای مهم سایت و روش رفع این صفحات در سایت بویژه خطای مهم ۴۰۴ و ویژگی های آن که در سئو و نرخ بازدید سایت بسیار اهمیت دارد.

مشکل در بروزرسانی وردپرس

مشکل بروزرسانی وردپرس ( دلایل و راه حل )

( مشکل در بروزرسانی وردپرس و راه های برطرف کردن) ، چهار مشکل رایج بین کاربران وردپرسی در بروز رسانی خودکار وردپرس موجود است که راه حل آن را براحتی میتوانید در این مطلب بیابید.

رفع خطای ۴۱۳

خطا ۴۱۳ چیست ؟ آموزش رفع خطای ۴۱۳ در وردپرس

خطا ۴۱۳ در مواقعی رخ میدهد که شما میخواهید فایل های حجیم را در وردپرس آپلود کنید و بعد از آپلود با این خطا مواجه می شوید ، در این آموزش به رفع خطای ۴۱۳ در وردپرس می پردازیم.

خطاهای وردپرس

یک راه کاربردی برای رفع خطاهای وردپرس

خطاهای وردپرس را چطور نمایان و یا غیر فعال کنیم ؟ با این هدف که خطا های سایت را رفع کنید میتوانید آن هارا نمایان کنید و یا آن ها را غیر قابل نمایش کنید.

نصب نشدن قالب سایت

چرا قالب سایت نصب نمیشود ؟

نصب نشدن قالب سایت میتواند به دلایل مختلفی در سایت وردپرسی شما ارتباط داشته باشد که در این مطلب به این دلایل اشاره کرده ایم به همراه روش های رفع این موارد

نسخه 5 وردپرس

وردپرس ۵ و حل مشکلات نسخه ۵ وردپرس

وردپرس نسخه جدید یعنی وردپرس ۵ را منتشر کرده است و بعضی کاربران با این بروزرسانی مشکل داشته اند که در این مقاله به حل مشکلات نسخه ۵ وردپرس خواهیم پرداخت.

رفع مشکل ترجمه یوآست سئو

رفع مشکل ترجمه افزونه یوآست سئو

رفع مشکل ترجمه یوآست سئو در نسخه جدید این افزونه را برای شما عزیزان که درخواست داده بودید قراردادیم براحتی با چند کلیک ترجمه این افزونه را یکنواخت کنید.

ریدایرکت 404

معرفی افزونه های ریدایرکت ۴۰۴ وردپرس

یکی از راه های رفع خطای ۴۰۴ همین است که صفحه خطا را ریدایرکت ۳۰۱ کنید برای اینکار چندین افزونه ریدایرکت به شما معرفی میکنیم تا مشکل را برطرف کنید.

Fatal Error

Fatal Error و رفع آن در وردپرس

Fatal Error چیست ،راه های رفع این خطا در وردپرس را در این آموزش خدمت شما ارائه خواهیم داد خطایی که وردپرس وقتی داده ای برای فراخوانی وجود ندارد به ما میدهد

مشکل ثبت تیکت

حل مشکل ثبت تیکت پشتیبانی در وردپرس

مشکل ثبت تیکت سیستم پشتیبانی ممکن است برای شما هم پیش آید در این آموزش با چند کلیک ساده راه رفع این مشکل در وردپرس را به شما آموزش می دهیم.

پنالتی گوگل

رفع پنالتی شدن سایت توسط گوگل

پنالتی گوگل چیست ؟ چرا این خطا رخ میدهد ؟ نشانه های آن چیست ؟چطور میتوانیم از پنالتی گوگل خارج شویم ؟ پاسخ همگی این سوالات در این مطلب آموزشی

خطاهای وبمستر تولز

رفع خطا های وبمستر تولز

خطاهای وبمستر تولز چطور ایجاد میشوند؟ چطور میتوانیم آن ها را رفع کنیم تا سئوی بهتری را تجربه کنیم ؟ پاسخ سوالات در این مطلب آموزشی (همراه با معرفی افزونه )

فهرست

برای دریافت و اطلاع از آموزش های رایگان وارد کانال تلگرام مغز وردپرس شوید