معرفی خطاهای سایت

  • دوره جامع معرفی خطاهای سایت به معرفی خطاهایی که در وردپرس بوجود می آیند و راه های رفع آن میپردازد، در این دوره آموزش وردپرس فقط به مباحث خطاهای مهم خود وردپرس پرداخته می شود  که کاملا رایگان برای تمامی کاربران تهیه شده و مباحثی همچون رفع خطاهای وردپرس،رفع خطاهایی که در سئو تاثیرگذارند و معرفی خطاها را به شما دوستان آموزش می دهیم.
  • این دوره در طول زمان آپدیت میشود و همچنین قسمت های جدید هم به آن اضافه خواهد شد که از طریق شبکه های اجتماعی مغزوردپرس اعلام میگردد.

آموزش محتوایی معرفی خطاهای وردپرس

خطا 404

خطا ۴۰۴ چیست ؟ آموزش رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس

در این آموزش قصد داریم شما را با خطا ۴۰۴ که ممکن است برای هر وبمستر یا کاربری اتفاق بیافتد آشنا کنیم و سپس راهکارها و راه حل هایی را برای رفع خطای ۴۰۴ بیان کنیم تا بتوانید این مشکل را حل کنید.

serve scaled images

آموزش رفع خطای Serve scaled images در GTMetrix

خطای serve scaled images یکی از مهم ترین خطاهای موجود در gtmetrix می باشد که مربوط به بهینه سازی تصاویر است که در این آموزش به بررسی این خطا خواهیم پرداخت.

خطای سایت

معرفی صفحات خطای سایت

معرفی صفحات خطای مهم سایت و روش رفع این صفحات در سایت بویژه خطای مهم ۴۰۴ و ویژگی های آن که در سئو و نرخ بازدید سایت بسیار اهمیت دارد.

رفع خطای ۴۱۳

خطا ۴۱۳ چیست ؟ آموزش رفع خطای ۴۱۳ در وردپرس

خطا ۴۱۳ در مواقعی رخ میدهد که شما میخواهید فایل های حجیم را در وردپرس آپلود کنید و بعد از آپلود با این خطا مواجه می شوید ، در این آموزش به رفع خطای ۴۱۳ در وردپرس می پردازیم.

رفع مشکل ترجمه یوآست سئو

رفع مشکل ترجمه افزونه یوآست سئو

رفع مشکل ترجمه یوآست سئو در نسخه جدید این افزونه را برای شما عزیزان که درخواست داده بودید قراردادیم براحتی با چند کلیک ترجمه این افزونه را یکنواخت کنید.

ریدایرکت 404

معرفی افزونه های ریدایرکت ۴۰۴ وردپرس

یکی از راه های رفع خطای ۴۰۴ همین است که صفحه خطا را ریدایرکت ۳۰۱ کنید برای اینکار چندین افزونه ریدایرکت به شما معرفی میکنیم تا مشکل را برطرف کنید.

Fatal Error

Fatal Error و رفع آن در وردپرس

Fatal Error چیست ،راه های رفع این خطا در وردپرس را در این آموزش خدمت شما ارائه خواهیم داد خطایی که وردپرس وقتی داده ای برای فراخوانی وجود ندارد به ما میدهد

فهرست

برای دریافت و اطلاع از آموزش های رایگان وارد کانال تلگرام مغز وردپرس شوید