الگوریتم دزدان دریایی و اثر آن بر نتایج سایت

5
بدون دیدگاه
الگوریتم دزدان دریایی

خلاصه مطلب

الگوریتم دزدان دریایی و روش های بهینه سازی این الگوریتم گوگل را در این مقاله بخوانید و براحتی نتایج خود را با شناختن نقاط ضعف این الگوریتم بهتر کنید.
الگوریتم دزدان دریایی

خلاصه مطلب

الگوریتم دزدان دریایی و روش های بهینه سازی این الگوریتم گوگل را در این مقاله بخوانید و براحتی نتایج خود را با شناختن نقاط ضعف این الگوریتم بهتر کنید.

الگوریتم دزدان دریایی یا Google pirate در سال ۲۰۱۲ کار خود را آغاز کرده و وظیفه آن تشخیص سایت اصلی از سایت کپی میباشد تمرکز و هدف اصلی این الگوریتم بر روی صفحه اول است. 

نتیجه عملکردش آن است که سایت های اصلی و مرجع هر مطلب را در نتایج بالا و سایت های تقلبی و کپی را در نتایج پایین نمایش میدهد و شما را از جایی که هستید بستگی به تخصصی بودن مطالبی که در سایت قرار میدهید جا به جا میکند.

این الگوریتم با عملکرد دقیق خود نگرانی های سایت های با منبع اصلی مطالب را پایان داد.توجه بسیاری به صفحه اصلی هر سایت دارد و با اینکه الگوریتم دزدان دریایی در زبان فارسی قدرت کافی را ندارد.

در سایت هایی که صفحه اول هستند شاهد مطالب کپی بسیاری هستیم  اما با این حال حتما گوگل این مشکل را بزودی رفع خواهد کرد و شما نباید بدنبال کپی مطالب باشید که ناگهان با افزایش دقت این الگوریتم بر زبان فارسی به صفحات عقب ر باز گردید.

اگر نمیدانید که الگوریتم های گوگل چه هستند و انواع آن ها چیست و یا حتی چه وظایفی دارند نگاهی به این مقاله بیندازید تا مفهوم آن برای شما ساده تر باشد.

پیشنهاد ما به شما : الگوریتم های گوگل

راه های بهینه سازی برای الگوریتم دزدان دریایی

الگوریتم دزدان دریایی
الگوریتم دزدان دریایی

_ محتوای اختصاصی خود را بنویسید و سعی نکنید مطالب را عینا کپی کنید. بهتر است اگر از مطالب سایت های دیگر استفاده میکنید و یا از آن ها ایده میگیرید آنچه را که از آن مطلب آموختید تایپ کنید.کپی کردن عینا مطالب را فراموش کنید.پس لازم نیست یک محتوا را اختراع کنید فقط کافیست چیزی را که میفهمید بنویسید.

کپی ممنوع کپی ممنوع کپی ممنوع !

_ اگر میخواهید مطلب خود را در سایت های دیگر نیز قرار دهید هرگز کل مطلب را کپی نکنید و فقط قسمتی از آن را که مهم تر است قرار دهید ویا چکیده ای از آن را دوباره تایپ کنید.

_ و نکته مهم تر زمانی که محتوا را در سایت خود انتشار میدهید فورا و در همان زمان در سایت های دیگر نشر ندهید و حتما یک فاصله زمانی را بین انتشار آن ها اعمال کنید.بخصوص اگر سایت مقابل دارای رنک خوبی باشد مطلب از نظر الگوریتم دزدان دریایی برای آن سایت است.اگر سایت نوپایی دارید حتما یکروز بعد مطلب را در انجمن ها قرار دهید.

_ الگوریتم دزدان دریایی بیشترین تمرکز را بر صفحات دارد نه دامنه . پس بیشتر روی مطالب صفحات و تکراری نبودن آن ها دقت کنید.

_ این الگوریتم همانطور که میتواند برای سایت هایی با مطالب کپی ناراحت کننده باشد برای سایت هایی با مطلب اختصاصی بسیار امید بخش و مفید است پس نگران نباشید و مطالب ویژه ای را برای مخاطبان آماده کنید.

_ الگوریتم دزدان دریایی شکایات سایت های دیگر را بررسی میکند.شکایت هایی که در مبنای آن است که شما بدون اجازه مطالب آن هارا عینا کپی کرده اید.بهتر است که اعتماد بنفس داشته باشید و مطالبتان را خودتان از یافته های خودتان بهمراه عکس،فیلم،پادکست های اختصاصی بسازید.این شکایات در گوگل وب مستر تولز شما قابل مشاهده و بررسی میباشد.

الگوریتم pirate چطور تشخیص میدهد شما مرجع هستید ؟

الگوریتم دزدان دریایی
الگوریتم دزدان دریایی

تشخیص وبررسی کپی بودن  مطالب از سایر وب سایت ها از نظر الگوریتم دزدان دریایی، ارتباط مستقیم با رتبه سایت ، سابقه‌ی وب سایت از لحاظ شکایات ،لینک های ورودی که به سایت شما داده میشود و زمان انتشار مطالب  وعمر دامنه دارد.پس بهتر است کپی کردن را فراموش کنید چون با همه این موارد در غیر اینصورت از پس این الگوریتم بر نخواهید آمد درست است که این الگوریتم شما را از نتایج گوگل حذف نمیکند اما باعث افت رتبه شما خواهد شد .

پیشنهاد مغزِ وردپرس

در هر زمینه ای که مطلب نویسی میکنید چندین سایت مرجع مناسب و کامل انتخاب کنید مطلب مورد نظر خو را مطالعه کنید و سپس هر آنچه که را از آن فهمیدید تایپ،دسته بندی ، تیتر بندی و نگارش کرده بهمراه تعدادی عکس و رنگ آمیزی اختصاصی و افزودن مطالبی از دانش خود یک مقاله کامل که کپی نیست و باعث حساسیت های الگوریتم های گوگل نمیشود را ایجاد کنید.به همین سادگی!! رتبه خود را در جایگاه بهترین سایت ها از نظر گوگل و بهترین سایت های تخصصصی از نظر الگوریتم دزدان دریایی قرار دهید.

پیشنهاد ما به شما برای مطالعه بیشتر الگوریتم ها : الگوریتم پاندا

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
فهرست

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .