با مغز وردپرس بیشتر آشنا شوید

رسالت مغز وردپرس ، موفقیت شماست

مغز وردپرس یکی از بهترین مرجع آموزش وردپرس و برترین فروشگاه قالب وردپرس و افزونه وردپرس می باشد.فقط کافیست از میان قالب های موجود یکی را انتخاب کرده و بسته به نیاز و کسب و کار خود افزونه های موجود را تنها با چند کلیک نصب کرده و سایتی با طراحی و امکانات منحصر به فرد را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود رقم بزنید.همچنین می توانید با آموزش های صفر تا صد کسب و کار اینترنتی از شروع تا به درآمد رسیدن با ما همراه باشید و آموزش ببینید تا درآمدتان را افزایش دهید.

میلاد رنجبری

مدیر وب سایت مغز وردپرس

این روز ها مغز وردپرس به یکسالگی خود نزدیک تر میشود ، روزهایی که مانند هر کسب و کار نوپایی که با یک هدف خاص قدم های خود را آغاز میکند. اهدافی که هیچگاه خالی از خدمت به شما کاربران و دانشجویان عزیز نبوده.
در چند سال اخیر شاهد روی کار آمدن بسیاری از نرم افزار ها و سایت هایی با اهداف زندگی راحت تر بوده ایم اما در این عرصه همیشه و همیشه جای کسب درآمد آسان و کوتاه مدت خالیست. خیالی که بسیاری از جوانان ایرانی و البته سایر کشور ها در سر دارند ، نشدنی بودن این رویا غیر قابل انکار است اما مداومت ، سماجت ، رمز موفقیت کسب و کارهای بزرگ بوده.

نه در زمینه کاری مغز وردپرس بلکه در هر زمینه کاری ، باید کارهای کوچک در زمان طولانی را با اراده متعادل انجام دهید .
در جملاتی صادقانه ، مغزوردپرس هم هنوز ادعایی ندارد و خود را کودک نوپایی میداند که هنوز قدم های محکمی برنداشته و همیشه با اینکه شامل لطف و محبت و رضایت شما عزیزان شده خود را کامل نمیبیند.
مغزوردپرس تصمیم دارد قدم های خود را محکم تر بردارد و آموزش های نوین و ویژه و مختص خود را با سلیقه و خواسته شما کاربران ادامه دهد . همانطور که با نظرات شما تا این حال قدم های درستی برداشتیم از این پس تا زمانی که رویای جوانی همه ما به اقتدار بنشیند مصمم هستیم که با کمک شما عزیزان این راه را پیش ببریم.

خدماتی که در آینده خواهیم داشت

null

طراحی انواع سایت ها و فروشگاه های اینترنتی

null

خدمات هاست و میزبانی و سرور

null

ارائه خدمات تامین امنیت سایت های وردپرسی

null

طراحی قالب وردپرس اختصاصی

null

پروژه های سئو و بهینه سازی انواع سایت ها

null

طراحی انواع پلاگین های وردپرسی

null

پروژه های افزایش سرعت سایت

null

ارائه خدمات مربوط به گواهی نامه SSL

با مغز وردپرس ،شوید

انگیزه شما چیست ؟

برای آغاز راحت ترین کارها هم نیاز به انگیزه دارید انگیزه ای که باعث شود شما سال ها برای یک هدف خاص تلاش کنید نه انگیزه ای از شوق و هیجان که عمر کوتاهی دارد و شما را به انتهای راه نمیرساند.
تا بحال به آن فکر کرده اید ؟ انگیزه شما هر چیزی که باشد میتواند شما را آماده یک مسیر طولانی کند با خیال راحت به چیزی که در زندگی همیشه برای بدست آوردن آن حسرت خورده اید فکر کنید و برای بدست آوردنش تلاش کنید شاید هدف شما کاملا مادی یا معنوی باشد اما چیزی از ارزش های شما کم نمیکند. تنها زمانی زندگی بی ارزش خواهید داشت که برای مسیر اصلی زندگی خود تلاشی نکرده اید.

راه را میشناسید ؟ 

باید راه رسیدن به اهداف خود را بیابید ما در مغزوردپرس بدنبال ایجاد شغل هستیم.
چطور ؟
آموزش ها و ابزار لازم را در اختیار شما قرار میدهیم کافیست کمی وقت و تلاش و سماجت را چاشنی اهداف خود کنید و با آگاهی کامل به سمت کسب و کار اینترنتی پیش بروید .
میدانم اگر در مسیر مغزوردپرس هستید با تلاش روزانه و مشاهده و یادگیری کامل آموزش ها سرمایه بسیار کم میتواند  (بسته به تلاش و نا امید نشدن در اواسط مسیر ) به درآمد دلخواه خود برسید.

با ما گفتگو کنید ...
×