قالب وردپرس | پوسته وردپرس 

درباره  قالب وردپرس بیشتر بدانید :

قالب وردپرس در دنیای طراحی وب با وردپرس و دیگر قالب ها در دیگر C M S ها تکیمل کننده یک وب سایت هستند. پوسته وردپرس در واقع همان شکل و ظاهر وب سایت شما را تشکیل داده و بخش هایی را که در خود وردپرس وجود ندارد را به سایت شما اضافه می کند و شکل و شمایل وب سایت شما را بسیار زیاد تغییر می دهد. برای طراحی فروشگاه اینترنتی و یا هر وب سایت دیگر ابتدا شما در وردپرس نیاز به قالب های وردپرسی و آموزش وردپرس دارید ، اگر میخواهید نسبت به رقبانتان بدرخشید. برای شروع فقط کافیست آموزش طراحی سایت را در سایت ما دنبال کنید که حتی میتوانید برای شروع از مطالب آموزشی رایگان هم بهره ببرید

قالب فروشگاهی کاپی

قالب فروشگاهی کاپی |قالب Kapee

اورجینال + آپدیت همیشگی

پوسته Kapee را می توان به عنوان یکی از بهترین ، قدرتمندترین و برترین قالب های فروشگاهی ووکامرس معرفی کرد.این قالب دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که نیاز هر طراح سایت و یا وبمستر را برای شروع کسب و کار اینترنتی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی رفع می کند.

قالب آموزش آنلاین

قالب اجومی | قالب آموزش آنلاین Edumy

اورجینال + آپدیت همیشگی

قالب اجومی یکی از بهترین پوسته های وردپرس جهت ساخت آموزشگاه آنلاین می باشد که به راحتی و با قدرت ، تحت سیستم لرن پرس میتوانید بزرگترین آموزشگاه آنلاین را با طراحی زیبا خلق کنید. اگر نیازمند ساخت یک آموزشگاه آنلاین هستید به هیچ وجه این قالب فوق العاده را از دست ندهید.

قالب اسکیپ

قالب اسکیپ | قالب چند منظوره اسکیپ | قالب Scape

اورجینال + آپدیت همیشگی

قالب اسکیپ یکی از بی نظیرترین و بهترین قالب های چند منظوره می باشد که با امکاناتی که در اختیارتان قرار میدهد میتوانید رویای خود را طراحی کنید و یک سایت بینظیر خلق کنید ، قالب اسکیپ از صفحه ساز ویژوال کامپوزر پیروی می کند و همچنین دارای امکان ساخت سربرگ ( هدر ) و فوتر سایت به دلخواه شما می باشد

قالب زفایر

قالب زفایر | پوسته چند منظوره زفایر | قالب Zephyr

اورجینال + آپدیت همیشگی

قالب زفایر یکی از بهترین و پر فروشترین قالب های چند منظوره جهان می باشد که به وسیله آن میتوانید هر نوع سایتی را پیاده سازی کنید.فقط کافیست ایده پیاده سازی یک وب سایت را در ذهن داشته باشید تا انعطاف پذیر ترین قالب جهان در اختیار شما باشد.

فهرست

برای دریافت و اطلاع از آموزش های رایگان وارد کانال تلگرام مغز وردپرس شوید