سوالات متداول کاربران مغز وردپرس

شاید یکی از این سوالات زیر بتواند جوابگوی مشکل شما باشد

در روز کاربران زیادی به ما پیام می دهند و سوالات مختلفی را راجب محصولات ، نحوه کار وب سایت مغز وردپرس و دیگر موارد میپرسند که خیلی از این سوالات تکراری هستند و میتواند سوال خیلی از دوستان باشد.
برای همین منظور ما بخش سوالات متداول را راه اندازی کردیم تا سوالاتی که بیشتر تکرار می شود را در این بخش قرار داده و به آن پاسخ بدیم تا دوستانی که سوالات انها در این قسمت قرار دارد بتوانند به سرعت به پاسخ خود برسند و منتظر جواب از سمت پشتیبانی نباشند.

سوالات متداول

کسب و کار مغز وردپرس چگونه است و چه سبک از آموزش هایی قرار است تولید شود ؟

همانطور که از اسم وب سایت مشخص است ، مغز وردپرس بیشتر به آموزش وردپرس و آموزش طراحی سایت میپردازد و هدف اصلی آن آموزش قدم به قدم اصول طراحی سایت با وردپرس از ابتدایی ترین نکات تا حرفه ای ترین نکات با بیان ساده و روان است تا کسانی که هیچ اطلاعی از طراحی سایت هم ندارند بتوانند تبدیل به یک طراح سایت حرفه ای شوند.

محصولات مغز وردپرس در چه دسته اموزشی تولید می شود ؟

برای اینکه بتوانید یک کسب و کار اینترنتی برای خود و یا دیگران راه اندازی کنید و بتوانید ان را به مرحله درآمد زایی برسانید باید فاکتور های متعدد و مهمی را انجام دهید .
برای همین منظور وب سایت مغز وردپرس از ابتدا یعنی اموزش طراحی سایت و سپس تا موارد مهمتر مثل آموزش امنیت وردپرس و سئو و بهینه سازی با شما همراه است تا بتوانید در تمام مراحل بازخورد مناسبی را دریافت کنید.

آیا محصولات و اموزش ها دارای محدودیت در دانلود و تاریخ انقضا هستند ؟

خیر تمامی محصولات پس از پرداخت به صورت همیشگی بدون محدودیت در پنل کاربری شما قرار دارد و می توانید دانلود کنید.

آیا آموزش های مغز وردپرس دارای پشتیبانی می باشند ؟

بله ، یکی از مهمترین هدف مجموعه مغز وردپرس ، آموزش به همراه پشتیبانی می باشد تا بتوانیم به خوبی شما را در مشکلاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید یاری کنیم.
پشتیبانی ویژه محصولات مخصوص آموزش های رایگان نمی باشد ، برای حل مشکلات خود و سوالاتی که از اموزش های رایگان برایتان پیش میاید میتوانید از بخش نظرات همان اموزش سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگو شما باشند اما پشتیبانی تلگرامی مخصوص آموزش های غیر رایگان می باشد.

آیا آموزش ها و محصولات دارای اپدیت و بروزرسانی می باشند ؟

از انجا که علم طراحی سایت ، امنیت ، سئو و کسب و کار اینترنتی و هر دسته آموزشی دیگر بی پایان است و روزانه مطالب جدیدی را می توان با ترفندهای بهتر آموزش داد ، پس اموزش ها و محصولاتی که تولید میشوند دارای اپدیت همیشگی هستند و هرموقع که احساس کنیم تا مطلبی باید در اموزش اضافه شود این بروزرسانی و اپدیت را انجام می دهیم ، پس محصولات دارای بروزرسانی همیشگی هستند و برای کسانی که اموزش را خریداری کرده اند این اپدیت ها رایگان می باشد.

آیا محصولات دارای افزایش قیمت هستند ؟

بله ، طبیعتا تمام محصولات با توجه به افزایش زمان دارای افزایش قیمت می باشند ، اما ان دسته از کاربرانی که محصولات را قبلا تهیه کرده اند شامل این افزایش قیمت نمی باشند و همانطور که در بالا گفته شده حتی اپدیت های آینده هم با افزایش قیمت برای این عزیزان رایگان است.

آیا آموزش های رایگان امکان دانلود ندارد ؟

تمامی اموزش هایی که در سایت به عنوان اموزش رایگان قرار داده شده اند ، فعلا موقتا مشاهده انها به صورت انلاین مقدور است . اما اموزش های غیر رایگان قابلیت دانلود دارند و میتوانید از پنل کاربری خود دانلود کنید.

سوال خود را از بخش سوالات متداول پیدا نکرده اید ؟

میتوانید از طریق فرم زیر سوالات خود را بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
با ما گفتگو کنید ...
×