به نام خدا

خوش آمدید به دنیای کسب و کار آنلاین و یادگیری طراحی سایت با وردپرس، ما اینجا در یک تیم پرشور و با انگیزه گرد هم آمده ایم که روز به روز به دانش خود اضافه کنیم و رویای خود را به واقعیت تبدیل کنیم.

ما در تیم مغز وردپرس همگی یک خانواده هستیم و همیشه تلاش داریم تا این خانواده بیشترین و بهترین نتیجه ها را نصیب خود کند. پس در ابتدا به شما تبریک می گوییم که در حال یادگیری بیشتر هستید و همچنین تبریک می گوییم که قرار است عضوی از خانواده ما باشید.

در ابتدا شما را با رزومه ای از تیم مغز وردپرس آشنا خواهیم کرد

  • بیش از ۸ سال فعالیت در حوزه وردپرس و طراحی سایت و برنامه نویسی
  • بیش از ۵ سال فعالیت در مارکت ایرانی ژاکت به عنوان توسعه دهنده محبوب و با بیش از ۱۰ هزار فروش موفق محصولات وردپرسی ایرانی
  • توسعه و طراحی بیش از ۷۰ سایت
  • مشاوره به بیش از ۱۲۰ کسب و کار
  • ارائه دهنده آموزش طراحی سایت با بیش از ۱۳۰۰ دانشجو حضوری و غیر حضوری در این سال ها
  • همکاری با برندهای معروف ایرانی و خارجی و انجام پروژه های بین المللی در امارات
  • ارائه پشتیبانی و رفع مشکلات بیش از ۴۴۰۰ کسب و کار
  • و …

شرایط مهم کارآموزی در تیم مغزوردپرس :

 

۱- علاقه مند به یادگیری : کارآموز باید بداند که دانش طراحی سایت دنیای گسترده ای دارد و نیاز است همواره در حال تلاش در جهت یادگیری آموزش و جستجو و تحقیق باشد پس یکی از ویژگی های اصلی کارآموز این است که علاقه به یادگیری و آموزش مداوم داشته باشد و کارآموز با گذراندن چند دوره ساده تصور نکند که بر همه عناوین آموزشی مسلط است.

۲ – دانستن زبان انگلیسی : گاهی ممکن است کارآموز طراحی سایت برای وارد به سطح پیشرفته نیاز داشته باشد سایت های انگلیسی زبان را پیاده سازی کند که لازم است کارآموز تا حدودی بر زبان انگلیسی نیز مسلط باشد، دانش طراحی سایت دانشی جوان است که نیاز به تلاش مستمر در یادگیری دارد.

۳ – زمان آزاد : یکی از فاکتور های مهم در کارآموزی داشتن زمان آزاد است زیرا که مطالب گسترده و یادگیری بستگی به تلاش و تمرین مداوم کارآموز دارد. بنابراین اگر به این رشته و کارآموزی در آن علاقه دارید بهتر است بیشتر تمرکز و زمان آزاد خود را روی آن بگذارید.

۴ – تعهد در کارها و خوش قولی : کارآموز بعد از وارد شدن به دنیای چالش های طراحی سایت وارد بازار کار خواهد شد ،یکی از فاکتور های مهم انتخاب اشخاص در شرکت های طراحی سایت یا دریافت پروژه های فریلنسری داشتن تعهد کاری است. پس کارآموز باید تلاش کند روحیه و انگیزه کاری خود را افزایش دهد تا در آینده نیز بتواند موقعیت های شغلی مناسب را بیابد.

۵ – همکاری با تیم : کارآموز لازم است بداند در زمان دوره یادگیری و تمرین که مدت زمان آن به پشتکار و تلاش خود شخص بر میگردد (معمولا بین ۲ تا ۵ ماه ) هیچ درآمدی نخواهد داشت و متعهد است که همکاری خود را در این تایم به صورت رایگان به عنوان کمک متخصص با مغزوردپرس ادامه دهد ( ما شما را از همین الان یک متخصص میدانیم ) و بعد از آن به صلاح دید مدیریت میتواند با جاری شدن قرار داد به همکاری خود با تیم ادامه دهد و برای کسب درآمد در پروژه ها همکاری کند.

انتخاب کارآموز به عنوان عضوی از خانواده مغزوردپرس بستگی به میزان تلاش و پشتکار و سابقه کاری خوب شما در این دوره زمانی دارد.
در این چند ماه پروژه هایی به فرد داده خواهد شد که بتواند با چالش های متفاوتی روبرو شود و بعد از ورود به بازار کار مشکل با انجام پروژه ها نداشته باشد.

۶ – امنیت اطلاعات :‌ کارآموز انتخاب شده باید در حفظ اطلاعات محرمانه مجموعه کوشا و متعهد باشد. هیچ گونه از اطلاعات درون مجموعه ( گفتگو ها بین تیم ، اطلاعات محرمانه کاری ، اطلاعات ورود و عضویت ، اطلاعات و برنامه های آینده سایت و … ) نباید به افراد غیر گفته شود و در صورتی که این اطلاعات توسط شما به بیرون از مجموعه درز کند تمام خسارت آن بر عهده شخص شما می باشد.

۷ – کار با تیم های دیگر : کارآموز در این مدت زمان که در حال یادگیری می باشد یا بعد از اینکه عضو تیم شده است حق همکاری با تیم های دیگر را ندارد ( میتواند پروژه های شخصی دریافت کند ولی برای ملحق شدن به تیم دیگر باید از تیم مغز وردپرس جدا شود )

۸ – عدم انتخاب :‌ در صورتی که بعد از گذراندن دوره کارآموزی به هر دلیلی کارآموز به عنوان هم تیمی برای انجام پروژه ها انتخاب نشد حق هیچگونه اعتراضی ندارد ( این انتخاب توسط مدیریت و نتایج شما مشخص خواهد شد )

۹ – دانش پایه : کارآموز باید برای شروع دوره کارآموزی پایه و دانش طراحی سایت را داشته باشد. برای مثال با کار با کامپیوتر آشنا باشد و به جستجو در محیط اینترنت و گوگل آشنا باشد . و همچنین با وردپرس و ووکامرس آشنایی خوبی داشته باشد.

قطعا ما دوست داریم شما هم همیشه جزیی از تیم ما باشید . پس به خود ایمان داشته باشید و تلاش کنید زیرا چالش های زیادی در پیش رو دارید که با کمک هم از پس آن بر میایم :)))

با ما گفتگو کنید ...
×