افزونه عضویت وردپرس ( افزونه Ultimate Member ) + به همراه ۱۹ افزونه جانبی پریمیوم

۴ دیدگاه
افزونه ultimate member

افزونه عضویت وردپرس ( افزونه Ultimate Member ) | آلتیمیت ممبر

سلام عرض میکنم خدمت شما کاربران عزیز وب سایت مغز وردپرس ، با بهترین افزونه وردپرس در بخش افزونه عضویت وردپرس ( افزونه Ultimate member ) در خدمت شما هستیم . شاید همیشه به این فکر میکردید که چگونه یک سیستم عضویت حرفه ای برای کاربران وب سایت خود پیاده سازی کنید ، آلتیمیت ممبر گزینه های پیشرفته ای را برای رفع نیازهایتان در اختیار شما قرار می دهد.

در واقع افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) برای شما یک سیستم عضویت شامل بخش : ثبت نام ، ورورد کاربران ، پیشخوان کاربران با قابلیت های زیاد مثل اطلاعات شخصی افراد ، تغییر ایمیل و رمز عبور ، آپلود تصویر پروفایل و تصویر کاور ، مشاهده آخرین مطالب سایت در پروفایل و امکانات بی نظیر دیگر را فراهم میسازد .

هم چنین میتوانید فرم های ثبت نام و ورود کاربران را به دلخواه مدیریت کنید و با درگ / دراپ فرم های جدید خود را بسازید و با استفاده از شورت کد اختصاصی در هر قسمت وب سایت خود قرار دهید.

پک جانبی افزونه عضویت وردپرس ( افزونه Ultimate Member ) | آلتیمیت ممبر

آلتیمیت ممبر دارای پک افزونه های جانبی پریمیوم می باشد که دارای 17 افزونه پریمیوم و 2 افزونه جانبی رایگان می باشد که در صورتی که این افزونه را بر روی سایت وردپرسی خود نصب کرده باشید میتوانید از این افزونه های جانبی که امکانات فوق العاده ای را به شما می دهد استفاده کنید و امکانات بخش پروفایل کاربری را افزایش دهید.

با افزونه های جانبی آلتیمیت ممبر میتوانید وب سایت خود را تبدیل به یک شبکه اجتماعی کنید ، یا ورود با شبکه های اجتماعی را فراهم سازید ، تعامل و گفتگو بین کاربران را به وجود آوردید ، پست های اینستاگرام افراد را بر روی سایت نشان دهید ، به کاربران خود پیغام دهید و امکانات حرفه ای و بی نظیر دیگر که در پایین به آن خواهیم پرداخت.


هم چنین پیشنهاد میکنیم از این افزونه دیدن کنید : افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوسر


افزونه عضویت وردپرس
افزونه عضویت وردپرس

نگاهی به برخی از امکانات افزونه عضویت وردپرس آلتیمیت ممبر  :

افزودن فرم ثبت نام و ورود به صورت اختصاصی

مدیریت پیشخوان کاربر و افزودن یا حذف بخشی از امکانات

مدیریت انجام عملیات بر روی هر فیلد

اختصاص دادن ورود کاربران با نقش کاربری خاص به یک برگه یا نوشته و محصول

بخش تکمیل پروفایل توسط کاربران

ویرایش اطلاعات شخصی توسط کاربران

اطلاع رسانی به کاربران از طریق ایمیل

طراحی برگه های کاربران ، ورود ، ثبت نام ، حساب کاربری و بازنشانی رمز عبور

بازنشانی رمز عبور توسط کاربر

و ده ها امکانات بی نظیر دیگر که در پیشخوان افزونه موجود می باشد.

افزونه های جانبی افزونه ultimate member

۱- افزونه Google reCAPTCHA

حملات بروت فورس نوعی از حملات هستند که هکر ها با ارسال تعداد زیادی درخواست با نام های کاربری و رمز عبوذر متفاوت در زمان کم سعی بر این دارند تا وب سایت شما را هک کنند. افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) با تولید افزونه اتصال ultimate member با reCAPTCHA این امکان را فراهم آمورده تا از این نوع حملات بتوانید جلوگیری کنید.

افزایش امنیت
افزایش امنیت

۲- افزونه MailChimp

یکی از بهترین پلاگین های جانبی که این افزونه دارد ، افزونه اتصال آلتیمیت ممبر به Mailchimp  می باشد که میتوانید به راحتی به ایمیل مارکتینگ بپردازید و لیست های ایمیل خود را تهیه کنید.

آلتیمیت ممبر
آلتیمیت ممبر

۳- افزونه Followers

افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) این امکان را به وجود آورده تا افراد مانند یک شبکه اجتماعی بتوانند در سایت شما هم دیگر را فالوو کنند و با همدیگر تعامل داشته باشند ، این ویژگی میتواند بسته به نوع وب سایت شما فعال یا غیر فعال باشد.

۴- افزونه Private Messages

توسط این ضمیمه از افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) میتوانید امکانی را در وب سایت فعال کنید تا کاربرانتان بتوانند به همدیگر پیام ارسال کنند و با یکدیگر گفت گو کنند.


هم چنین پیشنهاد میکنیم از این افزونه دیدن کنید : افزونه ستاره دار کردن مطالب در گوگل


۵- افزونه Social Activity

این افزونه جانبی از افزونه عضویت وردپرس ( آلتیمیت ممبر ) میتواند گزینه ای را به وجود آمورد تا کاربران بتوانند مانند شبکه های اجتماعی پست ارسال کنند و پست های خود را در پروفایل خود به نمایش بگذارند تا دیگر کاربران آن را مشاهده کنند.

۶- افزونه bbPress

اگر با افزونه bbPress کار کرده باشید میدانید که یکی از انجمن ساز های حرفه ای وردپرس می باشد ، اما حالا شما اگر در وب سایتتان از افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) استفاده میکنید میتوانید از این طریق کاربرانتان را بهتر مدیریت کنید.

۷- افزونه Social login

شاید دیده باشید اکثر وب سایت ها ورود و عضویت خود را از طریق شبکه های اجتماعی مثل گوگل پلاس ، فیس بوک و غیره فراهم کرده اند که به شدت برای سئو مفید می باشد. شما هم میتوانید از این ضمیمه آلتیمیت ممبر استفاده کنید و ثبت نام کاربران را از طریق شبکه های اجتماعی انجام دهید.

افزونه عضویت وردپرس
افزونه عضویت وردپرس

۸- افزونه User Tags

با استفاده از این پلاگین جانبی از افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) میتوانید این امکان را به کاربرانتان بدهید تا پروفایل کاربران دیگر را در قسمت های مختلف سایت تگ کنند و باهم تعامل داشته باشند.

۹- افزونه Notices

اگر نیاز دارید تا اطلاعیه های مهم و اخبار مهم را به کاربران عضو شده و یا حتی کاربرانی که در وب سایتتان عضو نیستند برسانید ، کافیست این افزونه را نصب کنید تا بتوانید به کاربران خود پیغام دهید.

۱۱- افزونه instagram

از آنجایی که از اسم این افزونه پیداست مرتبط با اینستاگرام می باشد ، اگر از افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) استفاده می کنید میتوانید با این افزونه جانبی این امکان را به کاربرانتان دهید تا عکس های موجود در پیج اینستاگرام خود را در پروفایل خود به نمایش بگذارند.

۱۲- افزونه myCRED

با استفاده از این افزونه جانبی آلتیمیت ممبر می توانید امکانی را بر روی وب سایتتان قرار دهید تا کاربران بتوانند امتیازاتی را از مجموعه فعالیت هایی که انجام میدهند کسب کنند و سپس با آن امتیازات و مدال ها از وب سایت خرید کنند ، حتما اگر میخواهید فروش بیشتر یا فعالیت کاربران را بیشتر کنید از این افزونه جانبی استفاده کنید.


هم چنین پیشنهاد میکنیم از این افزونه دیدن کنید :  افزونه سیستم اشتراک ویژه


۱۳- افزونه notifications

اگر میخواهید تا یک سیستم حرفه ای برای اطلاع رسانی حرفه ای به کاربران برای زمانی که نقش کاربری آنها تغییر میکند یا به کامنت آنها پاسخ داده می شود یا کاربران دیگر آنهارا دنبال میکنند و غیره داشته باشید این افزونه جانبی از پک افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) بهترین گزینه می باشد.

۱۴– افزونه profile-completeness

اگر میخواهید اطلاعات مفیدی را از کاربرانتان داشته باشید و یا کاربران حقیقی را جذب کنید با این افزونه جانبی آلتیمیت ممبر کاربرانتان مجبور می شوند پروفایل خود را تکمیل کنند.

۱۵– افزونه reviews

با استفاده از این ویژگی افزونه عضویت وردپرس ( افزونه ultimate member ) کاربران میتوانند به هم دیگر امتیاز دهند.

افزونه ultimate member
افزونه ultimate member

۱۶– افزونه verified-users

با استفاده از این افزونه کاربران وبسایت می تواند برای تایید خود درخواست دهند و مدیریت طبق ایمیلی دریافتی این اطلاع رسانی درخواست تایید را مشاهده کند و اگر مورد تایید بود کاربر نیز ایمیل دریافتی تاییدیه را مشاهده کند.

۱۷-افزونه woocommerce

توسط این افزونه میتوانید خرید هایی که کاربران توسط ووکامرس انجام میدهند را به آنها نشان دهید و فاکتور ها و آیتم های خرید و محصولات را در اختیار مشتری بگذارید.

نکته : همچنین به راحتی برای افزونه EDD هم میتوانید به همین صورت شورت کُد افزونه را در صفحه حساب کاربری قرار دهید تا خریداران این فروشگاه ساز هم بتوانند محصولات را مشاهده کنند.

افزونه ultimate member با تمامی قالب های وردپرس و افزونه های وردپرسی که محبوبیت جهانی دارند سازگار می باشد و تاکنون مشکلی از این جهت گزارش نشده است.

هم چنین آموزش وردپرس کامل این افزونه به زودی در سایت در همین بخش قرار خواهد گرفت ، و میتوانید با آموزش طراحی سایت و دوره جامع آموزش وردپرس با این افزونه محبوب ناحیه کاربری وب سایت خود را حرفه ای تر کنید. هرگونه سوال راجب این افزونه را میتوانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید


هم چنین پیشنهاد میکنیم از این افزونه دیدن کنید : افزونه آلتیمیت اددان


قیمت : 38/000 تومان

به این محصول امتیاز دهید
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (7 رای)

تخفیف میخواهید ؟ روی دکمه زیر کلیک کنید

با پیوستن به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مغز وردپرس از آخرین محصولات و آموزش های رایگان وتخفیفات باخبر شوید

میلاد رنجبری

میلاد رنجبری هستم ، مدرس دوره های آموزشی وردپرس و طراحی سایت و مدیر وب سایت مغز وردپرس. سعی دارم در این وب سایت تمامی دانش خود را در زمینه طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی را در اختیار شما همراهان قرار دهم تا بتوانید در این حرفه پیشرفت کنید و صاحب بهترین کسب و کارها شوید. به امید روزی که باهم جایگاه وب فارسی را در جهان ارتقا دهیم.


دیگر دوره های آموزشی

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

4 نظر

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
  • امیرحسین نجفی
    با سلام و عرض خسته نباشید. من در حال طراحی سایت یک مدرسه هستم و دنبال افزونه ای هستم برای اینکه هرکسی که وارد پنل کاربری خود بشود اطلاعات خود را ببیند و منو های دیگری داشته باشد در پنل کاربری خود نمایش داده شود مانند آزمون آنلاین که فقط یکبار قابل انجام دادن است و دفعه دوم غیرفعال میشود و اگر کسی لاگین نکرده است نمیتواند آزمون آنلاین بدهد و گزینه های دیگری مانند تصویر کارنامه داشته باشد که عکس اپلود شده توسط من فقط در پنل کاربری شخص مورد نظر نشان داده شود و در پنل کاربری کس دیگری نرود و قسمت اطلاعیه ها که برای هر کس متفاوت باشد. همچنین قسمت مثبت های انضباطی داشته باشد که بتوان برای هر دانش آموزش تعیین کرد. چه افزونه ای رو برای این کار پیشنهاد میدهید؟
  • امیرصدرا شفاعی
    ببخشید یک سوال داستم ولی مربوط به افزونه ی التیمت ممبر نیست.سوالم اینکه چه زمانی قالب هم برای فروش میگذارید چون واقعا خوشجال میشم از ساین خوبتون با این قیمت های بسیار مناسب خرید کنم.
    • درود به شما وب سایت مغز وردپرس بیشتر هدف خودش رو بر روی آموزش وردپرس گذاشته تا اینکه قالب و افزونه های مختلفی رو انتشار بده. اما برای انتشار چند قالب اورجینال پرطرفدار در حال حاضر تصمیماتی گرفته شده و بزودی مشخص خواهد شد.تشکر بابت لطفتون
با ما گفتگو کنید ...
×