چرا باید وب سایت داشته باشیم و وب سایت چیست ؟ ( قسمت اول )

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (8 رای)
بدون دیدگاه

خلاصه این دوره

در این دوره آموزش رایگان به آموزش وردپرس می پردازیم و شما را با پایه آموزش طراحی سایت آشنا می کنیم ، به روش های کسب درآمد از سایت و موارد لازم برای شروع طراحی سایت را به شما آموزش می دهیم.

 چرا باید وب سایت داشته باشیم و وب سایت چیست؟

وب سایت چیست

در این دوره آموزش رایگان به آموزش وردپرس می پردازیم و شما را با پایه آموزش طراحی سایت آشنا می کنیم ، ابتدا در بخش اول در مورد اینکه وب سایت چیست و نحوه برقراری ارتباط بین دامنه و هاست را توضیح میدهیم که چگونه شما با وارد کردن نام دامنه اطلاعات یک وب سایت را مشاهده می کنید.

چرا باید وب سایت داشته باشیم

سپس در مورد مزایای اینکه چرا باید وب سایت داشته باشیم آشنا می شویم و مزایای این کسب و کار را به صورت کامل برای شما عزیزان شرح میدهیم تا با انتخاب درست و مقایسه بین کسب و کار سنتی و کسب و کار اینترنتی وارد این عرصه شوید.

نکته بعدی قابل توجه راه ها و رورش های کسب درآمد از داشتن وب سایت رو به صورت کامل میگیم و شما رو با انواع وب سایت ها و روش هایی که میتوانید کسب درآمد کنید آشنا می کنیم.

چرا باید وب سایت داشته باشیم
چرا باید وب سایت داشته باشیم

بعد از بررسی مزایای اینکه وب سایت چیست به نکاتی برای اینکه بتوانید از صفر چگونه شروع کنید و به چه مواردی نیاز دارید می پردازیم و راه ها و روش های تامیین این نیاز ها را هم برایتان توضیح میدهیم.

نکته : در این جلسه به نکات تئوری چرا باید وب سایت داشته باشیم و وب سایت چیست پرداختیم و در واقع مسائل عملی را که مهمترین بخش می باشند را بعد از فهمیدن اصول اولیه کار در جلسات بعدی به صورت کامل و پروژه محور به شما آموزش خواهیم داد

توجه : میتوانید این آموزش را به صورت رایگان از همین صفحه مشاهده کنید و بعد از مشاهده این آموزش رو به صورت رایگان به بخش پروفایل کاربری خودتون انتقال بدید تا همیشه این آموزش برای شما رایگان باقی بماند و در صورت برداشته شدن ویدیو از سایت شما این آموزش را داشته باشید.

از دیدن این ویدیو آموزشی لذت ببرید و حتما مشکلات و نظرات خود را از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

Telegram
Instagram

دیگر محصولات

0 تومان
مدت زمان دوره : 37 دقیقه
پیشنیاز : ندارد
سطح دوره : متوسط
نوع دوره : رایگان
قابلیت دانلود : دارد

null
Telegram
Instagram
YouTube
لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×