تنظیمات وردپرس و آشنایی با امکانات ( قسمت سوم )

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (10 رای)
۲ دیدگاه

خلاصه این دوره

در این قسمت از دوره آموزش جامع وردپرس با تنظیمات وردپرس و امکانات آن آشنا خواهید شد و میتوانید کانفیگ و تنظیمات اولیه را برای طراحی سایت خود انجام دهید و با امکانات وردپرس آشنا شوید.

تنظیمات وردپرس و امکانات

سلام عرض میکنم خدمت شما کاربران گرامی وب سایت مغز وردپرس ، با آموزش وردپرس دیگری تحت عنوان تنظیمات وردپرس از سری آموزش های  دوره جامع آموزش وردپرس در خدمت شما کاربران گرامی هستیم.

تنظیمات وردپرس و امکانات آن شامل چه بخش هایی می باشد ؟

در این قسمت آموزشی تنظیمات وردپرس در مورد مواردی که نیاز است تا شما بتوانید یک کانفیگ خوب برای شروع طراحی ساییتان با وردپرس را داشته باشید را آموزش داده ایم که این مواردی که در این دوره گفته شده است شامل گزینه های زیر می باشد.

تنظیمات پروفایل و شناسنامه مدیریت

معرفی پیشخوان وردپرس و بخش بروز رسانی ها

نوشته ها ( افزودن نوشته ، دسته ها ، برچسب ها )

برگه ها ( افزودن برگه و توضیحات اضافی )

رسانه ها و افزودن رسانه به وردپرس

بخش دیدگاه و نظرات سایت وردپرسی

و موارد دیگر…

در این جلسه از تنظیمات وردپرس به صورت کامل به مباحثی که در بالا ذکر شد پرداخته شد و سعی شد به صورت کاملا عملی برای شما کاربران موارد انجام شود تا کمک بیشتری به یادگیری شما دوستان کند.

هم چنین مابقی امکانات و تنظیماتی که توضیح داده نشده به دلیل زمان بر بودن در جلسه بعدی به صورت کامل و شفاف برای شما دوستان شرح داده خواهد شد و همچنین بعد از تکمیل این مجموعه یک سناریو عملی برای وردپرس را پیاده سازی خواهیم کرد.

همچنین بعد از مشاهده این آموزش وردپرس میتوانید از دیگر محصولات وب سایت دیدن کنید ( آموزش طراحی سایت ، قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و دوره جامع آموزش وردپرس )

از دیدن این ویدیو آموزشی لذت ببرید و حتما مشکلات و نظرات خود را از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

Telegram
Instagram

دیگر محصولات

0 تومان
مدت زمان دوره : 43 دقیقه
پیشنیاز : جلسه دوم
سطح دوره : متوسط
نوع دوره : رایگان
قابلیت دانلود : دارد

null
Telegram
Instagram
YouTube
لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

2 نظر

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×