۵ راه کسب درآمد از طریق طراحی سایت

بدون دیدگاه
کسب درآمد از طراحی سایت

خلاصه مطلب

کسب درآمد از طراحی سایت حتی در منزل هم امکان پذیره در این مطلب سعی کردیم در رابطه با ۵ روش در این زمینه که کاملا تضمینی و رایگان است صحبت کنیم.
کسب درآمد از طراحی سایت

خلاصه مطلب

کسب درآمد از طراحی سایت حتی در منزل هم امکان پذیره در این مطلب سعی کردیم در رابطه با ۵ روش در این زمینه که کاملا تضمینی و رایگان است صحبت کنیم.

کسب درآمد از طراحی سایت خیلی راحته که در این مطلب شما را با 4 روش آسان در این زمینه مطلع خواهیم کرد که میتوانید با یادگیری طراحی سایت به درآمدی به 3 تا 5 میلیون در بدبینانه ترین حالت برسید.

کسب درآمد از طراحی سایت 

در این مطلب 4 راه تضمینی برای رسیدن به درآمد خوب ماهیانه از طریق طراحی سایت به شما آموزش خواهیم داد تا حتی در منزل و بدون امکانات خاص بتوانید به درآمد های میلیونی برسید. کسب درآمد از طراحی سایت خیلی راحته بستگی به تلاش و میزان توانایی شما درآمدتون میتواند بیشتر هم شود.

1- آزاد کاری و فریلنسری

امروزه سایت های ایرانی و خارجی زیادی بستری را برای طراحان سایت ایجاد کرده اند، بستری که در آن شما و کارفرما با هم در ارتباط بوده و با برطرف کردن نیاز کارفرما و پرداخت درصدی به سایت مورد نظر به درآمد های میلیونی میرسید .در واقع شما برای افراد مختلف از جمله افراد یا شرکت ها کار میکنید و براحتی به واسطه این سایت ها مبلغ خود را میگیرید البته که رقابت در این سایت ها بالاست و شما با مبالغ کمتر نسبت به رقبا پیروز خواهید شد که پروژه را دست بگیرید و با انجام چند پروژه میتوانید این مبلغ را برای خود جبران کنید.

روزانه درخواست های زیادی در این سایت ها که اصطلاحا فریلنسری یا آزاد کاری هستند از طرف کارفرمایان ایجاد میشود که میتوانید شرایط خود را در این درخواست ها توضیح داده  و پروژه پیش رو را بپذیرید و کار را شروع کنید اما اغلب آزاد کار ها با مشکلاتی همچون نداشتن امنیت شغلی از لحاظ واریز وجه ها مواجه هستند، اگرچه این سایت ها از لحاظ قانونی اطمینان کامل را به شما داده اند اما چون پای قرار داد های محکم این وسط نیست پیشنهاد ما در انجام آزاد کاری این است که :

قوانین مهم در فریلنسری

حتما 50 درصد مبلغ را در پرداخت های امن دریافت کنید که هم خیال شما راحت باشد هم کارفرما،حتما تا دریافت تمام مبلغ اطلاعات را پیش خود نگه دارید،بعد از اتمام کار برای زمان پشتیبانی هم یک تایم خاص را مشخص کنید و بدانید ویرایش و افزودن امکانات جدید جزو پشتیبانی نیست و بابت این موارد باید هزینه های جداگانه دریافت کنید و هر آنچه که لازم است را همان ابتدای کار کاملا با کارفرما تمام کنید تا بعد در طول پروژه مشکلی برای شما پیش نیاید،حتما درخواست کنید نام شما بعنوان سازنده سایت در سایت طراحی شده درج شود در صورت عدم قبول هزینه ای بابت حذف نام سازنده و طراح سایت میتوایند دریافت کنید، برای پیدا کردن این سایت ها در اینترنت راه سختی را در پیش ندارید برای مثال میتوانیم یکی از برترین ها در زمینه فریلنسری پونیشا را به شما معرفی کنیم که محیط امن کسب و کاری را برای شما فراهم خواهد کرد.

همچنین برعکس، سایت هایی موجود است که شما مهارت و توانایی های خود را در این سایت ها شرح میدهید و کارفرمایان با توجه به توضیحات شما از شما درخواست کار میکنند.

هزینه و کسب درآمد از طراحی سایت

نرخ مشخصی برای آن تعیین نشده و افرادی که بصورت آزاد کاری و فریلنسری کار میکنند میتوانند مبالغ دلخواه خود را تعیین کنند البته که شرکت های طراحی سایت هزینه های بالایی را از افراد دریافت میکنند اما شما میتوانید مبالغ کمتری را بخاطر کار در منزل بگیرید اما میتوان گفت در بدبینانه ترین حالت شما میتوانید پیشنهاد هایی تا 3 میلیون هم بدهید و بهتر است اوایل کار برای کسب تجربه و نمونه کار مبالغی متناسب با سطح مهارت خود را پیشنهاد بدهید به هر حال نرخ دقیقی موجود نیست و بستگی به حرفه ای بودنتان میتوانید این مبلغ را تغییر دهید.

کسب درآمد از طراحی سایت
کسب درآمد از طراحی سایت

2-پشتیبانی سایت ها

میتوانید ماهانه چندین پروژه برای انجام پشتیبانی سایت بگیرید و فقط برای مشکلات پیش آمده در سایت ها و رفع آن ها کار کنید و حقوق ماهیانه دریافت کنید .حتما دقت کنید که شرایط خود را در ابتدای کار توضیح دهید تا در حین کار براتون مشکلی پیش نیاد و ذکر کنید که ویرایش و افزودن امکانات جدید جزو پشتیبانی سایت نیست، باوری که خیلی از کارفرمایان عزیز به اشتباه آن را باور دارند. برای پشتیبانی سایت ها هم بستگی به حجم کار میتوانید مبالغی متغیر را دریافت کنید اما بدانید کمتر از 500 هزارتومان ماهانه برای انجام پشتیبانی یک سایت وردپرسی ساده هم لطمه به اعتبار شغل شما می زند و هم ممکن است مشکلاتی به وجود آید برای پشتیبانی که این مبلغ اندک ارزشی نداشته باشد برای رفع مشکل. اما این روش که کسب درآمدی بی نظیر است بجز خانه میتوانید در شرکت های معتبر هم کار کنید اما قبل از آن نیاز دارید اعتبار کسب کنید.

3-ساخت محصول و فروش در مارکت ها

میتوانید محصولات تخصصی از جمله قالب ها و افزونه ها و سایت های دلخواه خود را بسازید که لازم است چندین ماه برای آن وقت بگذارید اما بعد از اتمام کار بدون آنکه پای کارفرمایی در کار باشد محصول خود را بی نهایت بار در مارکت های ایراین و خارجی بفروشید.

4-آموزش دهید

خیلی راحت چه بصورت حضوری و چه بصورت غیر حضوری میتوانید این کار را انجام دهید و با آموزش این توانایی هم کسب درآمد کنید یا میتوانید کارگاه هایی برای آموزش طراحی سایت بصورت ماهانه تشکیل دهید یا در سایت خود این آموزش ها را پیش بگیرید . همیشه میتوانید بیشترین درآمد از طریق آموزش و محتوا داشته باشید پس هرگز از به اشتراک گذاشتن توانایی های خود با دیگران دست نکشید.

5-معرفی توانایی های خود

همچنین برعکس سایت های فریلنسری و آزاد کاری که آنجا برای پروژه های کارفرمایان پیشنهاد ارسال میکنید سایت هایی هم موجود است که شما مهارت و توانایی های خود را در این سایت ها شرح میدهید و کارفرمایان با توجه به توضیحات شما از شما درخواست کار میکنند . بستری که این سایت ها به شما میدهند در واقع معرفی توانایی های خود شماست که اگر بخواهم ساتی را در این زمینه به شما معرفی کنم نمونه ایرانی این بستر وب سایت انجام میدم می باشد.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده و حتما بدانید علاوه بر اطلاعاتی که در اختیار شما گذاشتیم همه چیز به تلاش و اراده شما بستگی دارد دانش خود را در زمینه طراحی سایت افزایش دهید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .