بهترین سایت های کاریابی ایرانی در سال ۱۴۰۱ + ویدیو

بدون دیدگاه
بهترین سایت های کاریابی

خلاصه مطلب

اگر بدنبال شغل مناسب هستید در این مقاله شما را با انواع وب سایت هایی که میتوانند در زمینه کاریابی به شما کمک کنند را معرفی میکنیم و به بررسی جز به جز خدمات و نحوه کار کرد این سیستم ها می پردازیم نحوه عملکرد این سایت ها به این گونه است که میتوانید آگهی های موجود را فیلتر بندی کنید و شغل مناسب خود را بیابید.
بهترین سایت های کاریابی

خلاصه مطلب

اگر بدنبال شغل مناسب هستید در این مقاله شما را با انواع وب سایت هایی که میتوانند در زمینه کاریابی به شما کمک کنند را معرفی میکنیم و به بررسی جز به جز خدمات و نحوه کار کرد این سیستم ها می پردازیم نحوه عملکرد این سایت ها به این گونه است که میتوانید آگهی های موجود را فیلتر بندی کنید و شغل مناسب خود را بیابید.

بهترین سایت های کاریابی کدامند ؟ تا بحال برای جستجوی شغل مناسب از اینترنت اقدام کرده اید یا روش های سنتی مانند روزنامه  ؟ یکی از مهم ترین مسائل جامعه امروز یافتن شغل مناسب مطابق با رشته یا علاقه بخصوص برای جوانان می باشد، که نمیتوان از آن چشم پوشی کرد ، شاید فکر کنید یک مسئله ساده است اما پیدا کردن شغل مناسب یکی از مهم ترین دغدغه های امروزی جوانان است که بجای فعالیت در زمینه تحصیلی و علایق خود به تاکسی های آنلاین رو آورده اند !! به هر طریق ما به یک شغل مناسب نیاز داریم و نباید به علت مسائل اقتصادی نا امید شویم، خوشبختانه با پیشرفت استارتاپ های قدرتمند ایرانی در چند سال اخیر  بسیاری از گرفتاری ها و درگیری های ذهنی جوانان از همین دریچه بزرگ حل شد ؛ سایت هایی که پیدا کردن شغل مناسب شما را راحت تر کرده اند و جایگزین بهتری برای روش های سنتی یافتن شغل هستند.

در حال بارگذاری ...

استخدام چیست ؟ 

استخدام یک توافق دو طرفه بین کارفرما و شخص جویای کار است که با توجه به شرایط هر دو طرف این توافق صورت گرفته و در نهایت منجر به همکاری دائم یا موقت خواهد شد، راه های استخدام افراد مختلف روش های متفاوتیدارد از جمله : استخدام از طریق آگهی های موجود در روزنامه ها،سایت های استخدامی و کاریابی،فراخوان عمومی و آزمون های استخدامی که در این مطلب به بررسی بهترین سایت های کاریابی برای پیدا کردن شغل مناسب خواهیم بود.

چرا باید از بهترین سایت های کاریابی برای پیدا کردن شغل استفاده کنیم ؟

حتما شما هم روزی برای یافتن شغل به روزنامه ها و مجله ها روی آوردید !! اما امروزه با سایت های کاریابی و فیلتر هایی (فیلتر شهر،حقوق ماهیانه ،جنسیت ،تحصیلات و …) که در این سایت ها وجود دارد براحتی میتوانید دسته بندی های شغلی را مشاهده و شغل مناسب خود را بیابید ،جالب است بدانید علاوه بر کسانی که بدنیال کار مناسب هستند کارفرمایان هم براحتی میتوانند افراد مناسب کسب و کار خود را بیابند، مغز وردپرس مدت ها وقت خود برای انتخاب و بررسی بهترین سایت های کاریابی در ایران و معرفی آن به شما صرف کرده است،امیدوارم از مطالعه آن لذت ببرید و بهترین سایت را انتخاب کنید،همچنین با مشاهده این ویدئو ترفند هایی را به شما آموزش خواهیم داد تا در فضای رقابتی شغل یابی، شما صاحب شغل دلخواه خود شوید.

همه موسسات و شرکت ها این موضوع را میدانند در صورت جذب یک فرد با تجربه یا مناسب برای پست مورد نیازشان دستاوردی جز پیشرفت کاری نخواهند داشت و  هزینه هایی که قرار است جهت استخدام صرف شود به زودی به سیستم کاری آن ها باز خواهد گشت،پس با انتخاب فرد مناسب این موضوع را ضمانت میکنند. اما از کجا میتوان این افراد مناسب را پیدا کرد ؟ یا این افراد چطور میتوانند شغل مناسب خود را پیدا کنند ؟ سایت های کاریابی که قرار است به شما معرفی کنیم مزایا و معایب خودشان را دارند و هر سایتی مناسب پیدا کردن شغل و یا انتشار آگهی شغلی ویژه کارفرمایان نیست پس بررسی های گفته شده را مطالعه کنید و بعد از مقایسه سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین کار فرمایان عزیز بدانید که ما بهترین سایت های کاریابی و اولین های این عرصه را با مقایسات آماری از لحاظ خدمات و قیمت برای شما فراهم کرده ایم تا بهترین مکان را برای آگهی تبلیغاتی خود بیابید.بهترین سایت هایی که در این چند سال اخیر پیشرفت های چشمگیر و اعتبارات زیادی را کسب کرده اند .

بهترین سایت های کاریابی

مزایا و معایب استفاده از سایت های کاریابی برای افراد جویای کار

بهتر است برای یافتن شغل مناسب به هر سایتی مراجعه نکنیم و بدنبال بهترین سایت های کاریابی باشیم که راحت تر به نتیجه برسیم هدف ما در این مطلب نیز همین مورد است که تا شما عزیزان زودتر به نتیجه مطلوب برسید اما این سایت های شغل یابی و یا سایت های استخدامی چه ویژگی هایی باید داشته باشند تا نسبت به سایرین برتری داشته باشند ؟

ابتدا به این مورد اشاره میکنیم که این سایت ها چه مزایا و معایبی برای افراد جویای کار دارند و بعد به این مورد اشاره میکنیم که این سایت ها چه مزایا و معایبی برای کارفرمایان دارند و در ادامه به معرفی این استارت آپ ها و ویژگی های آن ها میپردازیم تا بهتر متوجه شویم چرا باید روش های کاریابی جدید را جایگزین روش های سنتی کنیم .

1-استخدام با هر تخصصی که دارید در بهترین سایت های کاریابی

با توجه به گستره و تعداد زیادی از آگهی ها که در این سایت ها موجود است شما با هر نوع تخصصی که دارید و گاها وقتی تخصصی ندارید میتوانید براحتی شغل خود را بیابید زیرا که تعداد زیادی از کارفرمایان تمایل دارند تا افرادی را برای کار آموزی آموزش دهند و بعد در زمینه کاری خود از آن افراد استفاده کنند پس شما هر تخصصی که دارید و یا اگر حتی ندارید میتوانید شغل خود را در بین تعداد زیادی از آگهی ها پیدا کنید.

همچنین تعداد زیادی از آگهی ها را پیدا میکنید که کارفرمایان هیچ محدودیتی برای آن از جمله جنسیت ،سن و … قرار نداده اند و فقط بدنبال افرادی با انگیزه و با تجربه هستند و شاید گاهی شغل هایی را پیدا کنید که محدودیت مکان و زمان ندارد !! اما چطور ممکن است ؟! با کارفرمایانی که بدنبال افرادی برای دور کاری هستند میتوانید ارتباط بگیرید و کار خود را در منزل شروع کنید(مناسب دانشجویان و بانوان خانه دار و ..)

2-سرعت بالا در یافتن شغل مناسب در بهترین سایت های کاریابی

وقتی در روزنامه ها بدنبال شغل مورد نظر خود میگردید زمان زیادی را صرف این کار میکنید اما در سایت های استخدامی با فیلتر های موجود ابتدا آگهی هایی با شرایط خود را پیدا میکنید و بعد براحتی با کارفرمایان و افراد جویای کار ارتباط برقرار میکنید که این فرایند در زمان کمی برای شما اتفاق خواهد افتاد همچنین سایر فرایند ها مانند جستجو، اطلاع رسانی، بروز بودن آگهی ها و راحتی در اجرای قرار داد ها و ارسال رزومه کاری نیز در سریعترین زمان ممکن انجام میشود.

با بالا رفتن سرعت در این فرایند ها هم کارفرمایان هم افراد جویای کار در وقت و هزینه خود صرفه جویی میکنند و دیگر نیاز نیست از روش های کم بازدید و خسته کننده سنتی استفاده کنند و مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن شغل و فرد مناسب صرف کنند و همچنین نیاز نیست هزینه زیادی را برای انتشار آگهی ها و رفت و آمد جهت برقراری ارتباط صرف کنند.

3-ساخت رزومه حرفه ای آنلاین در بهترین سایت های کاریابی

اصلی ترین نکته برای بدست آوردن یک شغل مناسب این است که خودتان را بصورت حرفه ای معرفی کنید و یک رزومه استاندارد از خود داشته باشید تا هم حرفه ای تر باشید و هم شما را در الویت قرار دهند اما بسیاری از افراد جویای کار با روند ساخت رزومه آشنا نیستند و اصلا نمیدانند یک رزومه استخدامی استاندارد چه ویژگی هایی دارد .

یکی از ویژگی های خوب در بهترین سایت های کاریابی که قرار است معرفی کنیم این است که رزومه ساز آنلاین دارند و شما میتوانید اطلاعات خود را در فرم های موجود داخل سایت ها وارد کنید و یک فرم رزومه استاندارد داشته باشید و براحتی خود را به کارفرمایان معرفی کنید و همچنین کارفرمایان نیز با در دست داشتن اطلاعات مفید و کاربردی از افراد جویای کار شخص مورد نظر خود را راحت تر پیدا میکنند و مشکلاتِ نداشتن اطلاعات کافی در ساخت رزومه مناسب حل خواهد شد و شما میتوانید با ارسال رزومه هم زمان برای چند شرکت منتظر تماس آن ها بمانید و بعد برای انتخاب شغل مناسب خود تصمیم گیری کنید البته در بعضی از این سایت ها محدودیت ارسال رزومه وجود دارد که با پرداخت مبلغ کمی این مورد را هم جبران میکنید.

این موضوع یکی از معایبی که دارد این است که چون تعداد زیادی از افراد و گستره وسیعی از کاربران رزومه ها و آگهی های خود را منتشر میکنند و رقابت بسیار بالاست ممکن است در هر لحظه تعداد زیادی از درخواست ها روی کار بیاید و درخواست شما پایین تر برود که مجبورید برای بالا آمدن درخواست جهت در معرض دید قرار گرفتن توسط کارفرمایان مبالغی را به این سایت ها پرداخت کنید تا دوباره آگهی شما در بالای لیست قرار بگیرد.

بهترین سایت های کاریابی

مزایا و معایب استفاده از سایت های کاریابی برای کارفرمایان

همینطور که گفتیم علاوه بر افرادی که بدنبال کار هستند کارفرمایانی هستند که بدنبال یک شخص مناسب در حوزه کاری خود هستند تا استخدامش کنند که از طریق سایت های استخدامی میتوانند شخص دلخواه را بر اساس شرایط و تخصصی که لازم دارند، استخدام کنند و از طریق همین سایت ها با آن ها در ارتباط باشند تا زمانی که آن شخص را کاملا استخدام کنند،حال میخواهیم بررسی کنیم که این سایت ها چه مزیت و معایبی برای کارفرمایان دارند.

1-گستره زیادی از نیروی کار

با توجه به اینکه امروزه تعداد زیادی از کاربران در فضای وب فعالیت دارند و تمام کارهای ساده و پیچیده روزمره خود را با اینترنت انجام میدهند به ویژه جوانان که تمام فعالیت های خود از جمله تحصیل و کار و دریافت اطلاعات را از این فضا جویا هستند بستری مناسب است برای پیدا کردن افرادی که بدنبال کار هستند ،اگر از وب بدنبال این افراد باشید روزانه تعداد زیادی رزومه کاری دریافت میکنید و میتوانید فرد مناسب تری را برای کسب و کار خود انتخاب کنید ،پس در بهترین سایت های کاریابی که خواهیم گفت، برعکس روش های سنتی انتشار آگهی ،گستره زیادی از کاربران به ویژه جوانان موجود است که میتوانید افراد با تخصص های متفاوت را برای خود انتخاب کنید.

2-پنل کاربری مناسب 

در بهترین سایت های کاریابی که برای شما نام میبریم برای کارفرمایان پنل کاربری موجود است که دسترسی آسان به اطلاعات را در اختیار قرار میدهد ؛کارفرمایان براحتی به تمامی رزومه ها و اطلاعات و پیام ها و … دسترسی دارند و فقط با اتصال به اینترنت میتوانند این موارد را در اختیار داشته باشند و نیاز به صرف زیاد هزینه و زمان ندارند.

شما براحتی میتوانید رزومه های دریافتی خود را فیلتر بندی ،دسته بندی،علامت دار شده ،تایید شده و نشده تقسیم بندی کنید تا مدیریت آسان تری برای رزومه های دریافتی خود داشته باشید.

3-آگهی قابل تغییر و با دوام

اگر بهترین سایت های کاریابی که به شما معرفی خواهیم کرد را با انتشار آگهی در روزنامه مقایسه کنید به دو تفاوت مهم خواهید رسید اولین تفاوت این است که اگر شما طبق شرایطی که دارید و اتفاقاتی که ممکن است گاها پیش بیاید مجبور به تغییر متن و شرایط آگهی استخدامی شوید براحتی میتوانید در پنل کاربری خود آن را تغییر دهید،این در صورتی است که شما در آگهی روزنامه این امکان را ندارید!

و اما تفاوت دوم این است که در روزنامه ها آگهی در مدت زمان کوتاهی اعتبارش به پایان میرسد در حالی که بر عکس در این سایت ها آگهی ها همیشگی در سایت ها میمانند و بعد استخدام شخص مورد نظر میتوانید آگهی استخدام را منقضی کنید البته باید گفت که ممکن است شرایط سایت های مختلف متفاوت باشد و هزینه هایی را برای دوام آگهی از شما دریافت کنند که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

4-انتخاب مخاطبان هدف

یکی از مزیت های این سایت ها این است که به کارفرمایان این امکان را میدهد که مخاطبان خاص خود را بیابند و به همان افراد خاص اطلاع رسانی شود که از این طریق چون جامعه خاصی از افراد را انتخاب میکنید هزینه کمتری هم صرف خواهد شد برای مثال شخصی برای شرکت خود بدنبال یک متخصص طراح سایت وردپرسی است پس اطلاع رسانی ها از طرف سایت مورد نظر به افرادی انجام میشود که این تخصص را دارند راه های اطلاع رسانی هم از طریق پنل کاربری کارجویان و یا ایمیل و پیامک است.

البته همیشه هم به این صورت نیست ممکن است از این طریق هم شما دقیقا اشخاص هدف خود را پیدا نکنید و این مشکلی است که در انتشار آگهی به روش سنتی هم موجود است و یا ممکن است افرادی با هویت جعلی برای جاسوسی و کسب اطلاعات شرکت ها در این فضا وجود داشته باشند که مدیریت این موارد از دست کارفرمایان و این سایت ها خارج  است و ممکن است مشکلاتی را بهمراه داشته باشد.

5-امکان تبلیغات شغلی جذاب

بله شما میتوانید بر عکس روش های سنتی که محدود به متنی کوتاه بود بود با روش های مختلفی آگهی خود را نشان دهید با استفاده از تصاویر و ویدئو ها(تیزر تبلیغاتی و …) شرایط کاری خود را تبلیغ کنید و به این صورت افراد زیادی را به شکل مناسب تر به سمت خود جذب کنید همچنین در برخی سایت ها امکان قرار دادن صدای ضبط شده نیز موجود است که میتوانید شرایط را کاملا توضیح دهید.

معیار ما برای معرفی بهترین سایت های کاریابی چه بوده ؟

اصلی ترین معیار انتخاب مغزوردپرس برای این 10 سایت این بوده که این سایت ها فعال باشند و آگهی های بروز را منتشر کنند زیرا که در این حوزه سایت های زیاد و یا حتی بنامی وجود دارند و گاها خیلی از این نام ها برای ما آشناست ولی فعال نیستند (برای مثال آخرین آگهی برای چند ماه قبل است) ما این سایت هارا در لیست زیر معرفی نکردیم با اینکه در خیلی موارد مشاهده کردیم در چندین مورد معرفی شده اند صرفا به این دلیل که معروف هستند! اما دلیل معرفی ما بنام بودن سایت ها نیست بلکه فعال بودن و خدمات مناسب آن هاست، امیدواریم که این مطلب برای شما عزیزان مفید باشند.

معرفی بهترین سایت های کاریابی ایرانی

سایت های زیادی در این زمینه موجود است با مزایا و معایب مختلف؛ اما ما قصد داریم برترین سایت های استخدامی را از نظر ویژگی های مختلف برسی کنیم تا شما عزیزان قبل از آنکه به این سایت ها رجوع کنید ویژگی ها،امکانات، معایب و مزایای آن ها را بدانید و سپس با تصمیمی درست به سمت آن ها قدم بردارید،بهترین سایت های کاریابی که قصد معرفی آن ها را داریم از نظر رتبه و تعداد کاربران و تجربه کاربری،سابقه کاری و نظرات کاربران مقایسه شده اند و جزو برترین ها هستند.

1-ای استخدام

بعداز بررسی کامل سایت ای استخدام متوجه شدیم که این سایت یکی از کامل ترین و بهترین سایت های کاریابی در ایران است که در پیدا کردن شغل مناسب میتواند بسیار برای شما کمک کننده باشد اما همانطور که قبل تر گفتیم این سایت های کاریابی ایرانی که معرفی خواهیم کرد ممکن است با توجه به ویژگی هایی که دارند برای شما کارآمد باشند یا نباشند برای مثال یکی از ویژگی های این سایت این است که اگر بدنبال مشاغل دولتی هستید کمک بیشتری به شما خواهد کرد،پس اگر بدنبال استخدام های دولتی مانند نیروهای مسلح و بانک هستید از طریق ای استخدام اقدام کنید و همچنین استخدام های سراسری که روزانه در این سایت اعلام میشود و شما یک روزنامه دیجیتال در دست خواهید داشت!

ای استخدام

ای استخدام دارای بخش های کامل و متنوعی همچون تست های شخصیت شناسی و سیستم ساخت رزومه آنلاین است که کمک بسیاری در این مسیر به شما خواهد کرد که حتما میدانید این دو مورد از مهم ترین شرایط یافتن شغل است ،این سایت از نظر طراحی بصری بسیار زیباست و رابطه کاربری خاصی مشابه با روزنامه های آگهی استخدام دارد و اصلا فضای گیج کننده و پیچیده ای ندارد ،تمامی بخش های سایت دارای فیلتر های مهم شهر و استان ،زمان انتشار آگهی ،فیلتر بندی بر اساس شغل های متنوع،فیلتر بندی بر اساس آگهی های پاره وقت،کارآموزی،دورکاری و پروژه ای  است که باعث میشود سریعتر نتایج دلخواه خود را مشاهده کنید.

یعنی اگر شما ساکن تبریز هستید شهر تبریز را انتخاب میکنید و تمام آگهی های شغلی که کارفرمایان ثبت کرده اند را مشاهده میکنید و همچنین تمامی شهر ها و استان های ایران؛ پس بایک سیستم جستجو پیشرفته روبرو هستید که کار را برای شما آسان میکند،جالب است بدانید که آزمون های استخدامی نیز در این سایت موجود است یعنی شما میتوانید نمونه سوالات سال های گذشته را بخوانید و با سوال های عمومی و تخصصی آشنا شوید که بسیار کمک کننده است.

یکی از بخش های جالب سایت ای استخدام تنظیمات مربوط به دریافت آگهی است به این صورت که شما از پنل کاربری خود میتوانید روزانه آگهی های شغلی مربوط به شهر خود را دریافت کنید،همچنین این سایت دارای کانال های تلگرامی ویژه هر استان که روزانه فعال هستند میباشد که دیگر لازم نیست روزانه به سایت سر بزنید و میتوانید براحتی از کانال تلگرام روزانه آگهی های شغلی را دریافت کرده و شرایط آن هارا بخوانید.

مزایای استفاده از سایت کاریابی ای استخدام :

 • دارای بخش آگهی های استخدام بروز
 • دارای بخش جستجوی آگهی هوشمند
 • دارای بخش استخدام سراسری و ویژه
 • دارای بخش استخدام بانک ها
 • دارای بخش استخدام نیروهای مسلح
 • دارای بخش سیستم دریافت آگهی
 • دارای بخش دریافت آگهی های مرتبط
 • دارای بخش تتظیمات دریافت آگهی
 • دارای بخش آگهی های دریافتی
 • دارای بخش مشاهده رزومه
 • دارای بخش رزومه ساز آنلاین
 • دارای بخش دانلود رزومه
 • دارای بخش پیگیری رزومه های ارسالی
 • دارای بخش سوالات و آزمون ها
 • دارای بخش نمونه سوالات استخدامی
 • دارای بخش شخصیت شناسی
 • دارای اپلیکیشن های اندروید و IOS
 • همکاری با بیش از 3000 شرکت ایرانی
 • فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی
 • دارای رابط کاربری زیبا و آسان
 • سرعت بالا در جستجو
 • و…

2-ایران تلنت

یکی از قدیمی ترین سایت های کاریابی سایت ایران تلنت میباشد که به علت ویژگی خاصی که دارد خود را با دیگر سایت های کاریابی متمایز کرده و آن این است که زبان پایه این سایت انگلیسی است ( البته با یک کلیک ساده میتوانید سایت را کاملا فارسی کنید ) زیرا که بر پایه اهداف تخصصی پیش میرود و شما بدون هیچ پایه و تخصصی نمیتوانید در این سایت شغل دلخواه خود را بیابید زیرا که تمامی آگهی ها و شرکت های رابط همکاری فعالیت تخصصی دارند و فقط افراد متخصص میتوانند در آن حضور یابند این نوع فعالیت ممکن است از دید خیلی از کاربران خوب یا بد باشد و مزایا و معایبی داشته باشد زیرا که عموم مردم و افراد جویای کار نمیتوانند از آن بهره ببرند اما خب مزیت مهم آن این است که اگر یک هدف راهبردی و جدی در انتخاب شغل آینده خود هم راستا با تحصیلاتتان دارید  ایران تلنت بهترین انتخاب است.

ایران تلنت

ظاهر زیبا و رابط کاربری آسان و توجه دقیق به آمار های سالانه و درآمد مشاغل از دلایل اصلی محبوبیت این سایت کاریابی نزد افراد حرفه ای و متخصص جویای شغل است ،روزانه بیش از 15 هزار رزومه آنلاین در آن توسط کارفرمایان بررسی میشود که خود آماری حیرت آور است که نشان از پر بازدید بودن و اعتبار این پلتفرم قدیمی است و به همین دلیل هم به عنوان یکی از بهترین سایت های کاریابی آن را به شما معرفی خواهیم کرد،فرصت های شغلی در ایران تلنت بسیار زیاد است زیرا که با بیش از 5000 شرکت دانش بنیان معتبر همکاری دارند بنابراین فرصت های شغلی خاص هم در آن موجود است .

از مهم ترین مزایای استفاده از این سایت ویژگی و امکان خاص آن است به این صورت که با توجه به رشته تحصیلی شما اطلاعات دقیقی از شغل هایی که میتوانید در آن موفق باشید بهمراه اطلاعات زیادی از جمله مزایا و حقوق آن شغل و… در اختیار شما قرار میدهد و یک مسیر راهنما که شما را از سردرگمی خارج خواهد کرد را بصورت هدفمند آموزش میدهد این اطلاعات کاملا دقیق و بروز هستند و شما میتوانید از این راهنما به خوبی استفاده کرده و بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید و مشکل بزرگی که جوانان اکثرا با آن روبرو هستند را پشت سر بگذارید.

این سایت هم دارای فیلتر بندی های جزیی و حرفه ای است که شما را سریعتر به نتیجه دلخواه در جستجو میرساند ویژگی مناسبی که هر سایت کاریابی برتر باید آن را داشته باشد زیرا که مهم ترین مسئله در این سایت ها جستجو سریعتر اطلاعات است و اگر این اتفاق رخ ندهد چه بهتر که از همان روزنامه ها و روش های سنتی استفاده کنیم !!!

نزدیک به 1 میلیون کارجو در این سایت عضو هستند و از مزایای ایران‌تلنت برای کارجویان میتوان ، ساخت رزومه با استانداردهای بین المللی، آگاهی از جدیدترین فرصت های شغلی و ارسال مستقیم رزومه به مدیران شرکت های معتبر را نام برد همچنین کارجویان میتوانند کاملا رایگان در ایران تلنت عضو شوند مشخصات خود را وارد کنند از جمله مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و تجربه های کاری خود را در چند فرم آنلاین وارد می‌کنند. این اطلاعات توسط سایت به صورت هوشمند تبدیل به یک رزومه آنلاین شده و در بانک اطلاعاتی ایران‌تلنت ذخیره می‌شود.

اهداف راهبردی ایران تلنت برای کارجویان در این 3 مسیر خلاصه میشود :

1-ثبت نام
با ثبت نام در ایران‌تلنت مسیر شغلی حرفه ای خود را آغاز کنید.
2-بارگذاری رزومه
اولین قدم برای استخدام در شغل رویایی‌تان ایجاد یک رزومه حرفه ای است.
3-فرصت‌های شغلی
رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال کنید و آمادگی خود برای همکاری را اعلام نمایید.

همچنین کارفرمایان میتوانند با خیالی راحت ایران تلنت را برای معیار انتخاب نیروهای خود قرار دهند زیرا که با این تعداد رزومه این سایت تبدیل به یک بانک اطلاعاتی از رزومه ها شده که خود دلیلی محکمی بر اعتبار آن است که میتوانند از این فرصت استفاده کنند و نیروهای توامند و متخصص خود را بیابند.

مزایای استفاده از سایت کاریابی ایران تلنت :

 • دارای بخش فرصت‌های شغلی
 • دارای بخش ساخت رزومه
 • دارای بخش معرفی شرکت‌ها
 • دارای بخش کارفرمایان
 • دارای بخش شرکت در آزمون ها
 • دارای بخش معرفی شرکت‌ها
 • دارای بخش معرفی دانشگاه‌ها
 • دارای بخش ساخت رزومه آنلاین
 • دارای بخش محاسبه حقوق و دستمزد
 • دارای بخش درج آگهی شغلی
 • سایت معتبر و پر بازدید
 • دارای رابط کاربری زیبا
 • دارای زبان فارسی و انگلیسی
 • همکاری با بیش از 5000 شرکت دانش بنیان
 • مناسب برای افراد متخصص و حرفه ای
 • دارای جستجوی حرفه ای
 • محاسبه دقیق حقوق
 • نقشه راه برای پیدا کردن فرصت های شغلی
 • و…

3-ایران استخدام

یکی دیگر از بهترین سایت‌های کاریابی قدیمی‌ که محبوبیت زیادی دارند و در تلگرام هم خیلی فعال هستند و آگهی‌های سایت را در کانال تلگرام هم منتشر ‌میکنند ایران استخدام است، که این مورد به معنی ارسال رزومه‌های روزانه زیادی از سمت کارجویان است. سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت،این سایت با سایت های معتبر ایرانی زیادی از جمله دیجی کالا و بامیلو و اسنپ و … همکاری داشته که نشانه اعتبار آن هاست؛ایران استخدام از نظر خدمات و امکانات بسیار شبیه به سایت کاریابی ای استخدام است اما در چند مورد خاص این دو را با هم متمایز میکند که نام خواهیم برد.

ایران استخدام

سعی همیشگی ایران استخدام ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت کارفرمایان است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد،حتما همه ی شما این سایت را میشناسید و با سرچ هر کلمه ای برای استخدام به این سایت رسیدید،یا شاید بار ها آگهی های خود را ثبت کرده اید در نهایت باید بدانید که ایران استخدام همیشه بهترین خدمات استخدام را در ایران داشته.

ویژگی خاصی که گفتیم ایران استخدام را از ای استخدام متمایز میکند فروش کتاب جامع آزمون استخدامی و مصاحبه حضوری آن هاست،ایران استخدام در شهر های زیادی از ایران دفتر کار دارند و خدمات رسانی را آسان تر کرده اند، اصلی ترین اهداف آن ها ارائه سریع ترین ابزار جهت انتشار آگهی های استخدامی،طراحی امکانات متنوع جهت اطلاع رسانی آگهی ها،طرح ریزی استفاده آسان از قابلیتها برای تمامی کاربران،تلاش در جهت ارتقاء کیفیت ارائه خدمات به کاربران،تلاش در جهت استفاده از تمامی ظرفیتها جهت ارائه خدمات رایگان میباشد.

با مراجعه به این سایت میتوانید از منوی جستجوی پیشرفته استفاده کنید و با فیلتر بندی تاریخ شغل شهر استان فرصت های شغلی خوبی را پیدا کنید، حتما کانال های تلگرام ایران استخدام را دنبال کنید که بسیار برای راحتی کاربران مفید بوده و یا حتی میتوانید اطلاع رسانی پیامکی یا ایمیلی را از این سامانه دریافت کنید و هر جا که هستید از اخبار روز بهترین فرصت های شغلی مطلع بشید،از خلاقیت های ایران استخدام نمایش آگهی های روزنامه ای است که کمتر سایتی آن را انجام داده است،از آموزش های مورد نیازتان در بخش وبلاگ این سایت غافل نشوید ، در ادامه از جزییات امکانات آن ها بیشتر مطلع میشویم.

مزایای استفاده از سایت کاریابی ایران استخدام :

 • دارای بخش جستجوی پیشرفته شغل
 • دارای بخش اپلیکیشن استخدام
 • دارای بخش کارجویان
 • دارای بخش کارفرمایان
 • دارای بخش فروشگاه فایل استخدامی
 • دارای بخش فروشگاه کتاب استخدامی
 • دارای بخش دانلود سوالات استخدامی
 • دارای بخش سفارش کتاب استخدامی
 • دارای بخش دریافت آگهی استخدام
 • دارای بخش ثبت‌نام در کاریابی
 • دارای بخش استخدام بانک ها
 • دارای بخش استخدام استان ها
 • دارای بخش آگهی های استخدامی روزنامه ای
 • دارای بخش آگهی‌ها به تفکیک گروه‌های خاص
 • دارای بخش نمونه سوالات استخدام
 • دارای بخش استخدام های ویژه
 • دارای بخش اخبار مهم استخدامی
 • دارای بخش تقویم استخدامی
 • دارای بخش منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی
 • دارای بخش ساخت سریع و رایگان رزومه
 • دارای بخش دریافت آگهی های استخدامی از طریق پیامک و ایمیل
 • دارای بخش استخدام های منتخب و سراسری
 • دارای بخش استخدام بازنشسته

4-جاب ویژن 

جاب ویژن سایتی با محیط کاربری بسیار آسان و زیبا برای شما این ایده بر خواسته از بهترین پایگاه های علمی دانشجویان دانشگاه شریف می باشد.سایت جاب ویژن خدمات متنوع زیادی به همراه یکسری آزمون های خود شناسی که کمک زیادی به شناخت استعداد شما خواهد کرد، دارد. شما میتوانید با ثبت نام و درج آگهی  یک صفحه پروفایل شخصی و هوشمند در سایت داشته باشید. تا خود و رزومه کاری خود را ثبت کنید.اگر وارد این قسمت از سایت شوید به راحتی میتوانید بسیاری از پیشنهادات کاربران را مطالعه کنید، امکاناتی که این سایت برای کارجویان دارد می توان به قسمت های رزومه ساز دوزبانه، جستجوی فرصت های شغلی، آزمون های خودشناسی، دوره های آموزشی، آشنایی بیشتر با شرکت ها و … اشاره کرد.

سایت های کاریابی

تیم جاب ویژن معتقد است قبل از اینکه دنبال شغل مناسب بگردید، باید خودت رو بشناسی! پس بهترین آزمون های روانشناسی ثابت شده رایگان و غیر رایگان در سایت قرار دارد که میتواند به تصمیم گیری شما در انتخاب شغل مناسب نیز کمک کند.حتما به این بخش از سایت مراجعه کنید، شما میتوانید از بسته های متنوع این سایت برای درج آگهی ها استفاده کنید، با خرید این بسته ها، می توانید آگهی شغلی ثبت کنید و رزومه هایی که کارجویان پس از مشاهده آگهی برای شما ارسال می کنند را دریافت نمایید.

از خدمات ویژه جاب ویژن این است که (دو آگهی اول رایگان + مشاهده‌ی رایگان نتیجه ۱۰ آزمون متقاضیان استخدام ) نمایشگاه کار دانشگاه شریف پس از برگزاری موفق ۸ دوره، به عنوان اولین ارائه دهنده بسته جامع خدمات کارمندیابی و استخدام ، با نام تجاری “جاب ویژن” وارد فضای جذب و گزینش نیروی انسانی شده است، پنل جامع ارزیابی CAP و سیستم هوشمند انطباق IMS دو ابداع منحصر بفرد و متمایز کننده تیم جاب ویژن است. دسترسی به طیف وسیعی از فرصت های شغلی برای کارجویان و نیز بانک منحصر بفردی از رزومه ها برای کارفرمایان از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

مزایای استفاده از سایت کاریابی جاب ویژن :

 • وجود بیشتر از 10 هزار فرصت شغلی
 • دارای بخش جست و جوی پیشرفته
 • دارای بخش تست شخصیت شناسی آنلاین
 • دارای بخش رزومه ساز آنلاین و دو زبانه
 • دارای بخش فرصت های شغلی
 • دارای هوشمندترین سیستم پیشنهاد و اطلاع‌رسانی
 • دارای بستری برای ملاقات با مدیران شرکت ها در نمایشگاه کار
 • دارای قوی‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین سایت‌های کاریابی ایرانی
 • دارای بخش امکان معرفی کامل خود به کارفرما
 • دارای بخش رده بندی شرکت ها
 • دارای بخش ساخت رزومه کاملا رایگان
 • دارای بخش همکاری با برندهای بزرگ ایرانی
 • دارای بخش برگذاری دوره های آموزشی مرتبط
 • دارای پشتیبانی سریع
 • و…

5-کاربوم

یکی دیگر از بهترین سایت های کاریابی کاربوم است که با تجربه کاربری راحت و زیبا محبوبیت زیادی جذب کرده این سایت فعالیت خود را از سال 94 آغاز کرده و از خاص ترین ویژگی های آن ساخت رزومه آنلاین در شکل های متفاوت ویژه کارجویان است که آن را پیشرفته تر کرده است،یکی از حرفه ای ترین تست های شخصیت شناسی در این سایت موجود است که با توجه به پاسخی که میدهید در نهایت شما را به اطلاعات مرتبط میرساند، کاربوم فضایی مناسب برای کارجویان و کارفرمایان ایجاد کرده و امکانات زیادی را در اختیار آن ها قرار داده نکته جالب اینجاست که در صورت عدم رضایت از خدمات هزینه های شما را برمیگردانند.

سایت آگهی استخدام

وب یاب زیر مجموعه ای از کاربوم است که تمام آموزش های ویدیویی در استدیو خاص مدرسین در آن ضبط میشود،کارجویان با مراجعه به وب سایت وب یاد می توانند اطلاعاتی درباره آشنایی با محیط های کاری در شرکت ها، تست های روانشناختی، خودشناسی را ببینند.
کاربوم جز اولین پلتفرم های استخدامی و کاریابی در ایران بود که رزومه ساز آنلاین فارسی بدون نقصی را ارائه کرد.در ادامه با امکانات و مزایای استفاده از کاربوم بیشتر آشنا میشویم.

مزایای استفاده از سایت کاریابی کاربوم :

 • دارای بخش نمونه رزومه کاری
 • دارای بخش آموزش رزومه نویسی
 • دارای بخش رزومه ‌ساز آنلاین
 • دارای بخش تست‌ شخصیت‌ شناسی
 • دارای بخش تست MBTI
 • دارای بخش تست هوش هیجانی
 • دارای بخش تست دیسک DISC
 • دارای بخش تست هوش ریون
 • دارای بخش مدیریت کسب و کار
 • دارای بخش توسعه فردی
 • دارای بخش آموزش بورس
 • دارای بخش کامپیوتر و فناوری
 • دارای بخش بخش کارفرما
 • دارای بخش جذب و استخدام
 • دارای بخش ارزیابی نیرو
 • دارای بخش توسعه برند کارفرمایی
 • دارای بخش نرم افزار مدیریت استخدام (ATS)
 • دارای بخش آگهی استخدام
 • دارای بخش معرفی شرکت‌ها
 • دارای بخش مجله کاربوم
 • طراحی حرفه ای کلیه فرایند‌های رزومه
 • رزومه‌ساز فارسی و انگلیسی آنلاین
 • رایگان بودن انتشار فرصت‌های شغلی
 • رابط کاربری و تجربه کاربری منحصر به فرد
 • معرفی برندها
 • آشنایی کارجویان با فرهنگ و محیط کار آن‌ها
 • جست و جوی رزومه ها بر اساس فیلتر گذاری پیشرفته

6-جابینجا 

یکی دیگر از سایت های کاریابی که اکثرا با نام آن آشنا هستید سایت جابینجا با شعار (با معتبرترین شرکت‌های کشور آشنا شوید و محل کار آینده خود را هوشمندانه انتخاب کنید) میباشد،جابینجا سایتی با تجربه کاربری نزدیک به ایران استخدام است مخصوصا در زمینه جستجوی پیشرفته رزومه ها و ایجاد فرصت شغلی و ثبت آگهی های شما،یکی از مهم ترین ویژگی های جبینجا این است که شما اگر هیچ مهارتی هم نداشته باشید میتوانید در آن بدنبال شغل مناسب خود باشید، ویژگی خوب این سایت این است که شما به راحتی میتوانید بصورت آنلاین رزومه خود را بسازید که جابینجا هم این امکان را برای شما فراهم کرده است،در ادامه با ویژگی های رزومه ساز آنلاین جابینجا آشما میشویم:

بهترین سایت های کاریابی

 

 • به‌روزرسانی همیشگی : شما می‌توانید با یک بار ساختن رزومه در جابینجا آن را برای همیشه به‌روز کنید
 • در دید کارفرمایان : با داشتن این رزومه کارفرمایان شما را راحت‌تر و سریع‌تر پیدا می‌کنند
 • به اشتراک گذاری رزومه : بعد از ساختن این رزومه می‌توانید آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید

همچنین جابینجا این اطمینان را به شما میدهد که مشاهده هر آگهی توسط میانگین بالای۱۵۰۰ نفر کارجوی مرتبط صورت خواهد گرفت،هم چنین با جابینجا تمام ابزارهای مورد نیاز برای استخدام یکجا در اختیار شماست و همیشه و همه‌جا به آن دسترسی دارید در ادامه با ویژگی های سایت جابینجا بیشتر آشنا میشویم:

 • 30 روز نمایش آگهی : درج آگهی استخدام در فهرست فرصت‌های شغلی
 • اطلاع‌رسانی به کارجویان : ارسال آگهی استخدام از طریق ایمیل به کارجویان مرتبط
 • سیستم آمارگیر آگهی : امکان تحلیل و بهینه‌سازی آگهی با استفاده از آمار دقیق
 • سیستم مدیریت رزومه‌ها : کنترل کامل بر روی رزومه‌های دریافتی و امکان انتخاب موارد مطلوب
 • 3 ماه فرصت انتشار : خرید اعتبار درج آگهی استخدام با تخفیف و امکان استفاده از آن تا 90 روز
 • مشاوره و پشتیبانی : امکان استفاده از مشاوره تلفنی با هدف دریافت بهترین نتیجه

مزایای استفاده از سایت کاریابی جابینجا :

 • دارای بخش جستجوی مشاغل
 • دارای بخش رزومه‌ساز
 • دارای بخش معرفی ۵۰ شرکت برتر
 • توجه به عنصر سرعت در ثبت آگهی برای کارفرمایان
 • دارای بخش ارسال ایمیل اطلاع رسانی برای کارجویان
 • دارای بخش پشتیبانی و مشاوره رایگان برای استخدام
 • دارای بخش مشاهده آمار لحظه ای آگهی ها
 • دارای بخش آموزش های کاربردی تخفیف ویژه
 • مناسب برای شرکت های بزرگ برای جذب نیرو
 • آگهی اول برای کارفرمایان رایگان است
 • ساخت رزومه رایگان برای کارجویان
 • ارسال رزومه کارجویان برای کارفرمایان
 • جست و جو رزومه ها توسط کارفرمایان
 • ساخت پروفایل حرفه ای برای شرکت ها
 • شتابدهی برای آگهی کارفرمایان
 • مدیریت راحت رزومه های دریافتی برای کارفرمایان
 • دارای بخش بخش کارفرمایان
 • رابط کاربری زیبا و سادگی در انجام کار
 • برقراری تعامل و ارتباط مناسب با کاربر
 • وجود بیش از 5000 آگهی فرصت شغلی
 • دارای بخش آشنایی با شرکت‌ها
 • دارای بخش جستجو در فرصت‌های شغلی
 • دارای بخش آگاهی از مشاغل جدید
 • و…

7-استخدام

استخدام یک سایت کاملا ساده با محیطی وبلاگی و متفاوت از سایر سایت های آگهی استخدام است بطوریکه اطلاع رسانی های استخدام دولتی تیتروار در آن منتشر میشود بروزترین آگهی هایی که مربوط به شرکت ها و موسسات دولتی است در این سایت یافت میشود و با اینکه محیطی کاملا ساده برخوردار است هزینه های استخدام بالایی را دریافت میکنند!! اما از این موضوع که تعداد آگهی های منتشر شده روزانه در آن بسیار بالاست نگذریم و علت این قیمت بالا هم همین است،این سایت نیز مانند سایر سایت هایی که معرفی کردیم در تلگرام فعال است و آگهی ها را میتوانید در کانال تلگرام نیز مشاهده کنید.

سایت های شغل یابی

مزایای استفاده از سایت کاریابی استخدام :

 • دارای بخش ارسال آگهی استخدام
 • دارای بخش استخدام بانک ها
 • دارای بخش استخدام تهران
 • دارای بخش استخدام شهرستان
 • دارای بخش استخدام شرکت های خصوصی
 • دارای بخش فرصت‌های شغلی پرطرفدار
 • دارای بخش خبررسان آگهی در مرورگر شما

8-چراغ

یکی دیگر از سایت های نوپا در حوزه کاریابی سایت چراغ است که خدمات متنوعی را دارند، سایت چراغ به دنبال تبدیل شدن به جامع‌ترین و پیشرفته‌ترین سامانه کاریابی، آموزش و استخدام هوشمند در ایران استکه از امکنات خوبی هم برخوردار است،از سال 98 با تیمی جوان شروع به کار کرده با هدف گسترش و بهبود فضای کاریابی آنلاین و رفع نیازهای افراد و شرکتها در زمینه کاریابی، آموزش و استخدام، خدماتی جامع و منحصربه‌فرد در سطح کشور ارائه می‌دهد.

سایت های کاریابی

در چراغ کارجویان به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانند رزومه خود را در قالب محتوای متنی ساخته و برای معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌های کشور ارسال نمایند، چراغ صرفا یک سامانه کاریابی نیست؛ در چراغ می‌توان از دوره‌های آموزشی تخصصی، مهارتی و کاربردی نیز بهره‌مند شد. این دوره‌ها در قالب ویدیوهای آموزشی و یا دوره‌های آموزشی آنلاین ارائه می‌گردند.

از دیگر خدمات موجود در این سامانه می‌توان به امکان انجام به‌روزترین تست‌های شخصیت شناسی، روانشناسی و شغلی برای کارجویان اشاره کرد. چراغ با استفاده از امکانات متنوع، علاوه بر هموار کردن مسیر استخدام، سعی در بهبود زندگی شغلی افراد نیز دارد. چراغ جذب نیروهای متخصص مورد نیاز کارفرمایان در حوزه‌های مختلف مشاغل را با استفاده از الگوریتمهای هوشمند در کوتاه‌ترین زمان، ممکن می‌سازد.

مزایای استفاده از سایت کاریابی چراغ :

 • دارای بخش ساخت و تکمیل رزومه
 • دارای بخش جستجوی شغل
 • دارای بخش ثبت آگهی شغلی
 • دارای بخش گزارش آگهی های شغلی
 • دارای بخش آموزش
 • دارای بخش دوره های آموزشی
 • دارای بخش دوره های آموزشی رایگان
 • دارای بخش دسته بندی شغل ها
 • محیط کاربری زیبا و آسان
 • همکاری با الوپیک، آپارات و تخفیفان

9 – استخدام شو

یکی دیگر از وب سایت هایی که به لیست برترین سایت های کاریابی ایران اضافه شده است وب سایت استخدام شو می باشد که در زمینه آگهی استخدام فعالیت می کند و محبوبیت خوبی را توانسته است در این حوزه بدست آورد. این وب سایت در تاریخ 1389/01/22 فعالیت خود را به صورت حرفه ای در جهت تبدیل شدن به یک مرجع بروز ثبت آگهی استخدام آغاز کرده است و توانسته اعتماد زیادی را در بین کارجویان و کارفرمایان کسب کند.

یکی از مهمترین مواردی که میتوان در وب سایت های ثبت آگهی استخدام به آن اشاره کرد ثبت رزومه برای کارجویان و هم چنین ثبت آگهی برای کارفرمایان است که در وب سایت استخدام شو هیچ هزینه ای از 2 طرف برای ثبت رزومه و آگهی گرفته نخواهد شد و به صورت رایگان این پروسه انجام خواهد شد .

برای اینکه شما به عنوان کارجو بتوانید در این وب سایت رزومه خود را ثبت کنید امکانات زیاد و رایگانی در اختیار شما قرار داده خواهد شد. شما میتوانید با مراجعه به سایت در 3 مرحله رزومه خود را ثبت کنید.  ابتدا به سایت مراجعه کنید و در سایت ثبت نام کنید ، رزومه خود را توسط رزومه ساز حرفه ای پر کنید و سپس اطلاعات خود را مشاهده و ذخیره کنید و در دید کارفرمایان قرار دهید.

همچنین اگر کارفرما هستید هم میتوانید در 3 مرحله سریعا و به صورت رایگان آگهی استخدام خود را ثبت کنید و در دید کارجویان قرار دهید تا بهترین فرد را استخدام کنید. برای این منظور کافی است وارد سایت استخدام شو شوید و سپس در سایت ثبت نام کنید ، اطلاعات شرکت و مشاغل مورد نیاز خود را ثبت کنید و سپس بعد بازبینی تایید نمایید تا درخواست آگهی شما هم در سایت ثبت شود.

استخدام

با هدف این مجموعه بیشتر آشنا شوید: وب سایت استخدام شو در تاریخ ۱۳۸۹/۰۱/۲۲ راه اندازی شد و با تلاش و پشتکار گروهی و روزانه و مداوم کارمندان و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدام گام برداشت. فرصتهای شغلی در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران ، مشهد ، کرج ، اصفهان ، تبریز ، قم ، کرمانشاه و … در گروه های شغلی مختلف می باشد.

سعی همیشگی استخدام شو ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت کاربران عزیز این سایت است،این روزها اگر شما به دنبال کار باشید یا حتی قصد استخدام داشته باشید باید هزینه کنید. ثبت نام در سایتهای کاریابی و ثبت درخواست برای شما هزینه دارد و اگر به صورت دوره‌ای همواره نیاز به استخدام کارمند داشته باشید ایجاد پلتفرمی که امکان ارسال رایگان آگهی را به شما بدهد می‌تواند کارساز باشد. ما امکان ثبت آگهی را بدون پرداخت هزینه به شما خواهیم داد و تضمین می‌کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی کار مورد نیاز خود را به دست خواهید آورد.

مزایای استفاده از سایت کاریابی استخدام شو :

 • دارای بخش آگهی های استخدام
 • دارای بخش رزومه ساز آنلاین
 • دارای بخش آگاهی از شغل های جدید
 • دارای بخش آشنایی با شرکتها
 • دارای بخش ایجاد آگهی های استخدام رایگان
 • دارای بخش فرصتهای شغلی ناب
 • دارای بخش اصول جذب نیروی انسانی
 • دارای بخش آگهی کار پاره وقت
 • دارای بخش اطلاع از استخدام دولتی جدید
 • دارای بخش استخدام سراسری در سال جدید
 • دارای بخش استخدام جدید در بانک ها

10-دیوار

دیوار یکی از سایت هایی است که در کنار خدماتی که دارد منتشر کننده آگهی توسط کارفرمایان نیز هست،حوزه اصلی فعالیت دیوار این بخش نیست ولی از آنجایی که یک سایت و اپلیکیشن فعال با بازدید بسیار بالاست سعی به معرفی آن داشتیم سایت دیوار از سال 92 شروع به کار کرد که یکی از سایت های پر استفاده و پر بازدید در ایران است و در زمینه خرید و فروش هر نوع کالایی فعالیت دارد و آگهی های کاریابی و شغلی زیادی در آن روزانه منتشر میشود و افراد زیادی آمادگی خود را در هر تخصصی درآن اعلام میکنند.

مزایای استفاده از سایت دیوار :

 • محیط کاربری زیبا و آسان
 • دارای اپلیکیشن
 • انتشار آگهی توسط کارفرما
 • انتشار آگهی توسط کارجو
 • فیلتربندی های متنوع در آگهی ها
 • فیلتر بندی بر اساس استان و شهر و حقوق و …
 • پربازدید ترین سایت فروش کالا در ایران
 • پشتیبانی سریع و مناسب
جمع بندی

در این مقاله هدف اصلی صرفا معرفی سایت های برتر بر اساس معیار های فنی و کاربردی بود و هیچ مقایسه و برتری خاصی در مقاله در نظر گرفته نشده و رتبه بندی بر اساس ترتیب اسامی در نظر گرفته نشده تنها هدف مقاله معرفی این اسامی بوده و اشاره خاصی موجود نمیباشد،چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد این است که شاید در ظاهر این موارد کوچک به نظر برسند اما همین موارد به ظاهر کوچک است که باعث تفاوت های بسیار بزرگ بین سایت های خوب می شود،هر کدام از این سایت ها ممکن است مزایا و معایبی داشته باشند و بر اساس نیاز شما میتوانند مفید باشند یا خیر مثلا اگر سابقه کار ندارید و یا تخصصی ندارید بعضی از این سایت ها که تخصصی تر هستند برای شما مفید نخواهند بود و بر عکس،امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شود.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .