پین کردن نوشته در وردپرس ( پست ثابت )

بدون دیدگاه
پین کردن نوشته

خلاصه مطلب

پین کردن نوشته در وردپرس یا همان ( پست ثابت ) به معنای سنجاق کردن نوشته و ثابت نگه داشتن یک مطلب بالا تر از سایر مطالب میباشد.
پین کردن نوشته

خلاصه مطلب

پین کردن نوشته در وردپرس یا همان ( پست ثابت ) به معنای سنجاق کردن نوشته و ثابت نگه داشتن یک مطلب بالا تر از سایر مطالب میباشد.

پین کردن نوشته در سایت وردپرسی

پین کردن نوشته : سایت های بسیاری کار تولید محتوا را پیش گرفته اند که روزانه مطالب جدید را در حوزه کاری خود مانند وب  ( آموزش وردپرس ) امنیت پزشکی خبر ورزش و … انتشار میدهند که این مطالب یا بصورت روزانه و یا بصورت چند روز در میان در سایت قرار میگیرد و انبوهی از مطالب در وبسایت هایی که محتوایی هستند موجود است
اما صاحبان این وبسایت ها تمایل دارند یک پست یا مطلب را بالاتر از سایر مطالب با اینکه تاریخ قدیمی تری را شامل میشود باشد که در اصطلاح به آن سنجاق کردن پست میگویند که ما امروز قصد داریم این مطلب را برای سایت های وردپرسی آموزش دهیم.

پین کردن نوشته در برگه اصلی

پین کردن نوشته
پین کردن نوشته

در وردپرس براحتی میتوانید با انتخاب نوشته خود و در باکس سمت

چپ که باکس ویرایش است لینک آبی ویرایش را فشرده ودر قسمت عمومی گزینه سنجاق کردن نوشته در برگه اصلی را تیک دار کنید.حالا نوشته را بروزرسانی کنید.

به همین سادگی حالا نوشته مورد نظر شما بالاتر از سایر نوشته هاست که شما میتوانید با تکرار این موضوع میتوانید نوشته را از حال پین خارج کنید
امکانات وردپرس بسیار ساده و فراگیر هست و بسادگی با یک علامت میتوانید نوشته خود را بالا تر قرار دهید و هر پستی که جدید قرار دهید پایین پست پین شده قرار میگیرد

پین کردن نوشته در دسته بندی ها

شما میتوانید برای دسته بندی های مختلف نیز پست را در بالاترین قسمت بگذارید که میتوانید در وردپرس مانند پین کردن نوشته در برگه اصلی با یک راه ساده این کار را انجام دهید که اینبار از این افزونه وردپرس استفاده میکنیم  :
1- وارد افزونه ها شوید

2- افزودن را بزنید

3- جستجوی افزونه Category Sticky Post

4- نصب افزونه

5- فعال کردن افزونه ،  ( آموزش نصب قالب وردپرس | آموزش نصب افزونه وردپرس )
نیاز نیست کار خاص یا تنظیمات خاصی را اعمال کنید بعد از فعال شدن افزونه میبینید که در نوشته در باکس سمت چپ گزینه ی Category Sticky Post اضافه شده است.
تیک گزینه را بزنید
دسته بندی را انتخاب کنید
نوشته را بروز رسانی کنید
حالا شما در دسته بندی های خود یک پست را بالاتر از همه ی پست های خود قرار داده اید و تا هر زمانی که بخواهید میتوانید آن را ثابت نگه دارید.
دیدید که کار با وردپرس بسیار آسان است

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .