ویژگی های هشتگ مناسب و تاثیر آن بر رتبه سایت

5
بدون دیدگاه
هشتگ

هشتگ مناسب چه ویژگی باید داشته باشد ؟

هشتگ ها در سایت چه تاثیرات مهمی میتوانند بگذارند ؟ آیا حقیقتا هشتگ ها در سئو و رنک سایت شما موثر هستند؟ بله tag ها برای یافتن مطالب مرتبط دیگر به همان موضوعی که در سایت قرار داده اید ،به مخاطبان کمک زیادی میکند. با آموزش وردپرس امروز در کنار ما باشید.
هر سایتی باید قابلیت تگ گذاری را داشته باشد وردپرس نیز این امکان را به شما میدهد که براحتی تگ های مرتبط را در صفحه ویرایش متن قرار دهید.

آیا فرقی بین کلمه کلیدی و هشتگ است ؟

ماهیت و ساختار هر دو یکی است و هر دو یک عملکرد را در سئو دارند

_اما کلمات کلیدی و برای پیدا شدن مطالب در گوگل

_هشتگ ها برای پیدا شدن مطالب درون خود سایت میباشد.

یعنی مخاطب ما با هشتگ ها مطالب مرتبط را راحت تر در سایت میابد و احساس سردرگمی در سایت را نخواهد داشت و گاها کمتر مجبور به استفاده از پنل جستجو خواهد شد ..همچنین هر چقدر که از خستگی مخاطب خود بکاهید ماندگاری اش را در سایت افزایش داده اید!

مثالی از برچسب گذاری

اگر برای مثال :

_شما مطلب و یا آموزشی در سایت دارید با عنوان آموزش سئوی محتوا باید در مطالب مرتبط با آن از تگ هایی با عنوان :

_بهینه سازی محتوا

_سئوی محتوا

_محتوای سئو شده

استفاده کنید تا مخاطبان در مطالب مرتبط به این مطلب شما برسند.

برچسب گذاری صحیح

برچسب گذاری نیاز دارد که شما اطلاعات صحیحی از قرار دادن آن ها در سایت داشته باشید با توجه به این چند نکته در ویدئو زیر میتوانید برچسب گذاری صحیح را انجام دهید.

ویدئو آموزشی ویژگی های هشتگ مناسب

صفحه برچسب ها در سایت وردپرسی

بسیاری از افراد این را نمی‌دانند که با برچسب گذاری در سایت برای هر مقاله در نهایت یک صفحه مخصوص برچسب‌ها در وردپرس ایجاد می‌شود. در این صفحه تمامی برچسب‌هایی که تا به حال استفاده کرده‌اید موجود است و به مقاله مورد نظر لینک می‌شود.
صفحه برچسب‌ها روی سئوی وبسایت بسیار تاثیرگذار است زیرا رنک زیادی را در موتورهای جستجو به ارمغان می‌آورد. برچسب‌ها به ما کمک می‌کنند که راحت‌تر از کوه کلمات کلیدی بالا برویم و در موتورهای جستجو راحت‌تر به نتیجه درست درباره کلمات کلیدی برسیم.

اگر تا به حال به اهمیت برچسب ها در سئو و رنک سایت پی نبرده اید و خبر نداشتید با این مطلب مغز وردپرس از این پس این موارد را در هشتگ گذاری ها رعایت کنید تا به نتایج مطلوب برسید.

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

WhatsApp
YouTube
Telegram
Instagram
LinkedIn

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد میکنیم

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
فهرست

برای دریافت و اطلاع از آموزش های رایگان وارد کانال تلگرام مغز وردپرس شوید