حذف نام نویسنده و تاریخ مطالب از سایت

بدون دیدگاه
حذف تاریخ مطالب

خلاصه مطلب

برای حذف تاریخ و نام نویسنده بطور هم زمان در سایت وردپرس میتوانید از افزونه WP Author, Date and Meta Remover کمک بگیرید که در این آموزش به آن خواهیم پرداخت.
حذف تاریخ مطالب

خلاصه مطلب

برای حذف تاریخ و نام نویسنده بطور هم زمان در سایت وردپرس میتوانید از افزونه WP Author, Date and Meta Remover کمک بگیرید که در این آموزش به آن خواهیم پرداخت.

حذف تاریخ مطالب و نام نویسنده از سایت

شما برای کسب و کار خود یک سایت وردپرسی با هدف کسب درآمد راه اندازی کرده اید که برای رسیدن به این درآمد باید جزو اولین ها در گوگل شوید و یا تبلیغات فراوان کنید تا مورد اعتماد شوید و از محصولات و خدمات شما خرید کنند.
همین اول شدن در گوگل به عبارت وبمستری سئو نام دارد شما باید عملیاتی روی سایت وردپرسی انجام دهید تا به صفحات اول برسید و درآمدتان افزایش یابد.

چرا حذف تاریخ مطالب سایت ؟

روزانه مطالب زیادی را در این رابطه در سایت مغزوردپرس قرار دادیم برای مثال یکی از این موارد این است که شما سایت فعالی داشته باشید روزانه و یا هر چند روز یکبار مطالب را در سایت قرار دهید تا گوگل از فعال بودن شما آگاه باشد اگر فعال باشید یعنی بروز هستید مطالب آپدیت شده دارید پس حق شماست که در صفحات اول باشید

بجز نگاه گوگل نگاه مخاطبان نیز به شماست. اگر میخواهید کاربرانتان متوجه زمان بروز کردن مطالب شما نشوند میتوانید تاریخ مطالب خود را بردارید این کار خیلی ساده است در آموزش وردپرس امروز شما را با افزونه ای آشنا خواهیم کرد که علاوه بر حذف تاریخ مطالب نام نویسنده مطالبتان را نیز میتوانید حذف کنید.

نحوه کار با افزونه WP Author, Date and Meta Remover

_طبق معمول و با توجه به این آموزش افزونه را نصب و فعال کنید. ( آموزش نصب افزونه )

_تنظیمات خاصی نیاز نیست که انجام دهید

_با شروع و فعال سازی این افزونه وردپرس فعالیت خود را شروع میکند.

_روند کاری افزونه به این صورت است که:

بعد فعال شدن خودش نام نویسنده و تاریخ تمامی مطالب شما را بطور کامل و هم زمان حذف میکند
چه در صفحات اصلی و غیر اصلی چه در نوشته ها و محصولات پاک میکند.

_خیلی راحت به این صورت که داده های مربوط به نویسنده را از قالب وردپرسی شما حذف کرده با جای گذاری ساده یک کد در قالب پس نیاز نیست که کد را در قالب خود وارد کنید چون افزونه WP Author, Date and Meta Remover کارشو خوب بلده

_حالا کاربران متوجه قدیمی بودن مطالب شما نخواهند شد اما بدانید و مطمین باشید این مسئله از نگاه گوگل دور نخواهند ماند و با درج دیر ب دیر مطالب در سایت شما جزو سایت های برتر و فعال نخواهید بود به هر حال قصد ما این آموزش بود که در پیج اینستاگرام ما درخواست کرده بودید.

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .