مقالات سنگ بنا و تاثیر آن بر سئو

بدون دیدگاه
مقالات سنگ بنا

خلاصه مطلب

مقالات سنگ بنا یا ( cornerstone ) چیست ؟ در این مقاله به بررسی تاثیر این مقالات بر سئو و اهمیت آن برای بهبود سئو سایت را بررسی میکنیم.
مقالات سنگ بنا

خلاصه مطلب

مقالات سنگ بنا یا ( cornerstone ) چیست ؟ در این مقاله به بررسی تاثیر این مقالات بر سئو و اهمیت آن برای بهبود سئو سایت را بررسی میکنیم.

سلام خدمت کاربران عزیز مغزوردپرس با یک آموزش وردپرس جدید امروز در خدمت شما هستیم برای بررسی مقالات سنگ بنا در وردپرس و اهمیت مقالات سنگ بنا یا cornerstone برای سئو،این مقالات چه تاثیری بر سئوی سایت دارند و چطور میتوانیم یک مطلب را جزو مطالب بنیادی و یا سنگ بنا قرار دهیم ؟

مقالات سنگ بنا در وردپرس چیست ؟

مقالات سنگ بنا در واقه مهم ترین موضوعاتی که به کسب و کار شما مربوط هستند را توضیح خواهند داد برای مثال زمینه کاری مغزوردپرس که وردپرس است مقاله اصلی و سنگ بنایش مقاله وردپرس چیست است که ما از همان اوایل شروع کار در سایت قرار دادیم مقالات سنگ بنا حتما یک مورد نیستند و میتواندد چندین مورد باشند از طرفی شاید شما در سایت خود چندین موضوع قابل بررسی داشته باشید که از هر موضوع بصورت جداگانه میتوانید مقالات سنگ بنا قرار دهید.

پس مقالاتی که در حوزه کاری شما مهم هستند و کاربران لازم است قبل از هر چیزی در سایت شماآن هارا مطالعه کنند زیرا که محتوای این مقالات بنا و بنیاد و مقدمات اصلی یک مطلب است بنابراین کاربر با مطالعه اصل موضوع و فهمیدن آن به سراغ سایر مطالب خواهد رفت که دانش خود را گسترش دهد.

پس مطالب مهم و اصلی در موضوعات مختلف سایت خود را در قالب متن و یا همان نوشته ها در وردپرس قرار دهید و دسترسی به آن ها را در سایت آسان کنید تا کاربر از پایه بتواند قوی باشد.

تاثیر مقالات سنگ بنا بر سئو

تاثیر مقالات cornerstone بر سئو پیست و پطور میتوانیم مشخص کنیم که یک مقاله جزو این دسته است ؟آیا تنظیماتی برای این امر در سایت وردپرسی شما وجود دارد ؟ بله این دست مقالات تاثیر زیادی بر سئو دارند به شرط آنکه برای گوگا مشخص کنیم که مقالات اصلی و مهم ما کدام موارد هستن درسته که خود ما و کاربران میدانیم که مقالات اصلی کدامند اما باید با استفاده از افزونه مهم یوآست سئو این موضوع را نیز برای گوگل روشن کنیم که در این آموزش سئو به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

افزونه یوآست سئو را میشناسید و میدانید که برای بهتر شدن سئو سایت چقدر میتواند مفید و کمک کننده باشد از همین افزونه هم برای مشخص کردن مقالات سنگ بنا یا cornetstone میتوانید استفاده کنید.با زدن تیک گزینه که آسا این مقاله مهم است یا خیر در ایندکس های جدید گوگل به او میگویید این مقاله اهمیت بالایی دارد و گوگل توجه ویژه ای به آن و لینک دهی های به آن خواهد داشت و میتوانیید زودتر و بهینه تر آن را در صفحات اول گوگل ببینید.

فعال کردن Cornerstone

مظابق تصویر زیر در افزونه یوآست سئو و در قسمت تظیمات کلمه کلیدی میتوانید این گزینه را ببینید که در آپدیت های مختلف نام این گزینه تغییر کرد با عنوان هایی مثل : on/off cotnerstone یا روشن/خاموش مقالات مهم یا روشن/خاموش مقالات بنیادی و یا هر عنوان دیگری که هدفش یکی میباشد با فعال کردن این گزینه به گوگل خواهید گفت این مقاله در کسب کار شما مطالب پایه دارد و مهم است.

مقالات سنگ بنا
مقالات سنگ بنا

دسته Cornerstone کجاست ؟

در نوشته ها که قبلا هم این بخش را کاملا معرفی کردیم نوشته ها طبق تصویر زیر دارای فیلتر بندی های خاص خود هستند و دسته بندی شده این مانند همه/پیشنویس/منتشر شده/ و دسته آخر cornerstone ها میباشد که مقالات سنگ بنا را که خوتان تعیین کردید سنگ بنا باشند آنجا هستند.

چند نکته مهم

_ مقالات سنگ بنا راهی برای معرفی بهترین و مهم ترین مقالات کسب و کار شما هستند.
_ باید بصورت مدام و منظم آن ها را آپدیت کنید.
_ یادتان باشد از این مقالات به صفحه اصلی لینک دهید.
_ همچنی از سایر مطالب به آن ها لینک دهید.
_ چون مقالات آموزش های اصلی،معرفی و پایه شما هستند از محتوای با کیفیت برای آن ها استفاده کنید.
_ سعی کنید محتوای طولانی و با کیفیت داشته باشند
_ قرار دادن این مقالات در یک صفحه برای دسترسی آسان مخاطبان به آن را ایجاد کنید.

_ میتوانید برای هر موضوع در سایت چند مقاله سنگ بنا معرفی کنید.

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .