کسب در آمد از طریق مشاوره ساعتی

بدون دیدگاه
مشاوره ساعتی

خلاصه مطلب

مشاوره ساعتی وردپرس و کسب در آمد روزانه از طریق آن را میتوانید در این مطلب آموزشی از سری آموزش های دیجیتال مارکتینگ مطالعه کنید.
مشاوره ساعتی

خلاصه مطلب

مشاوره ساعتی وردپرس و کسب در آمد روزانه از طریق آن را میتوانید در این مطلب آموزشی از سری آموزش های دیجیتال مارکتینگ مطالعه کنید.

با سلام خدمت کاربران عزیز مغز وردپرس با یکی از قسمت های آموزش دیجیتال مارکتینگ در کنار شما هستیم در این قسمت از آموزش وردپرس با عنوان کسب در آمد از مشاوره ساعتی وردپرس را به شما عزیزان آموزش دهیم این مطلب مختص به یک حوزه کاری نیست و شما میتوانید با هر کسب و کاری که دارید از آن استفاده کنید.

کسب درآمد از مشاوره ساعتی

کسب در آرمد از مشاوره ساعتی در حوزه کاری خودتان پیشنهاد این هفته مغزوردپرس برای کسب درآمد میباشد،یک راه پر درآمد که معرفی خواهیم کرد مشاوره ساعتی دادن در حوزه تخصصی خودتان است مثلا اگر در حوزه های مختلف آموزش میدهید در همان حوزه مشاوره هم بدهید،اما در این موضوع نکات بسیاری موجود است که با هم بررسی میکنیم.

نکات مشاوره ساعتی

برای مشاوره اعتماد کاربران را جذب کنید تا آنان بخواهند مثل شما باشند همچنین مزیت های شخصی و شغلی خود را افزایش دهید برای مثال تخصص خود را در حوزه های کاری خود مدام ارتقا دهیدکتاب چاپ کنید و برای آن مشاوره رایگان دهیدبا افزایش مزیت های فردی ارزش محصول خود و مشاوره ای را که میدهید افزایش میدهید.

همچنین برای مزیت های خود هزینه نکنید بلکه آن ها را خودتان بدست آورید برای مشاوره ساعتی هزینه دریافت کنید هزینه های معقولی که نه خیلی کم باشد تا ارزش مشاوره را کم کند و نه خیلی زیاد که اغراق آمیز باشد یک مزیت رقابتی معقول با رقیبان خود ایجاد کنید.
روش های خوب مشاوره و نحوه مشاوره دادن به افراد مختلف را بیاموزید و از این راه برای جذب اعتماد بیشتر کاربران در قسمت های دیگر کارتان استفاده کنید.

روش های مختلف مشاوره

مشاوره ساعتی
مشاوره ساعتی

_مشاوره حضوری را برای افراد نزدیک و ساکن محل کار خودتان را در نظر بگیرید و یک فضا را برای اینکار انتخاب کنید که مناسب کسب و کار شما باشد در مشاوره حضوری نکاتی مانند پوشش و رفتار شما خیلی به چشم خواهد آمد پس مراقب این موارد باشد.
_برای افراد از راه دور مشاوره تصویری آنلاین برقرار کنید و در صورت عدم تمایل از تماس تصویری و یا ارسال صدا در شبکه های اجتماعی استفاده کنید و همیشه نظر کاربر را بخواهید که هر طور راحت است مشاوره شما را دریافت کند اما از تاثیر زیاد مشاوره حضوری و تماس تلفنی غافل نشوید زیرا که این ارتباط صمیمانه و عمیق تر است و کمک بیشتری برای حل مشکلات مخاطب شما دارد میتوانید از همین عبارات برای ایجاد یک مشاوره تلفنی و حضوری استفاده کنید.
_مشاره تصویری را بهتر است با اینترنت قوی و برنامه های مناسب انجام دهید تا حین مشاوره مشکلی ایجاد نشود.

هزینه های مشاوره در کسب و کار

نرخ ثابتی برای مشاوره ساعتی وجود ندارد و شما میتوانید با توجه با اعتبار خود آن را افزایش دهید.
محدودیت در تعداد مشاوره روزانه را تاکید کنید تا با بررسی دقیق بر روی یک حوزه مشاوره ی با کیفیت ایجاد کنید اگر هم افرادی را دارید که اینکار را برای شما انجام دهند میتوانید تعداد مشاوره ساعتی را افزایش دهید اما بدانید کاربران بدنبال این هستند که مشاوره را از مدیریریت همان کسب و کار دریافت کنند.
از همین طریق میتوانید ماهانه به در آمد میلیونی برسید زیرا که کمترین مقدار هزینه برای مشاوره ساعتی تنها مبلغ 100 هزار تومان است که شما میتوانید با توجه به کار خود آن را افزایش دهید.

استفاده از منابع معتبر

جدا از همه موارد بالا مهم ترین قسمت هر مشاوره حرف هایی است که شما میزنید مشاوره شما باید کاملا تخصصی و دارای منابع معتبر باشد و به صورت ساده تر نباید در هر چیزی که فکر میکنید تخصص دارید افراد را راهنمایی کنید منابع و اطلاعات و دانسته های خود را تقویت کنید که بهترین کار استفاده از منابع معتبر خارجی و علمی است که کمک زیادی به شما میکند افراد به همین دلایل محکم از شما مشاوره میگیرند.

افراد از شما چه میخواهند ؟

در مشاوره افراد بدنبال آموزش دیدن و کسب اطلاعات بیشتر نیستند آن ها بدنبال راه حل های عملی و یا تجربیات شما هستند آن ها از شما ممشاوره میگیرند که دقیقا به آن ها بگویید که خودتان چه کردید که به این مقطع رسیدید ؟
یا تجربیات و خطاها ی شما چه بوده و از شما انتظار شنیدن راهکار های مفید را دارند راهکار هایی که خود شما آن هارا امتحان کرده اید و یا ابزاری که در کار خود استفاده کرده اید و یا حتی آن هارا چطور تهیه کرده اید معرفی کنید.

اگر افراد به شما مسیری که تا بحال رفته اند را معرفی میکنند و به شما میگویند که آیا تابحال درست رفته ام یا خیر بهتر است از عبارات تاییدی استفاده کنید و در صورت اشتباه بودن مسیرشان گوشزد شوید که این راه درست است اما اگر این مسیر را هم امتحان کنی بهتر میشود به همین سادگی افراد را تایید کرده و مشاوره را جذاب تر خواهید کرد.
بعضی افراد هم از شما انتظار مشاوره انگیزشی دارند تا در کسب و کار خود به روحیات شما برسند زیرا که همه میدانند برای رسیدن به موفقیت فقط کسب دانش در حوزه کاری کافی نیست و روحیات افراد موفق متفاوت از دیگران است.
نمونه مشاوره های خود را انتشار دهید تا افراد از قبل با لحن صحبت کردن و و مفید بودن صحبت های شما آگاه شوند و ترغیب شوند برای آنکه به آن ها مشاوره دهید
کافیست در آموزش های خود نشان دهید حرفی برای گفتن دارید و میتوانید افراد زیادی را برای مشاوره به سمت خود جذب کنید.

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .