الگوریتم مرغ مگس خوار و اثر آن بر سئو

بدون دیدگاه
الگوریتم مرغ مگس خوار

خلاصه مطلب

الگوریتم مرغ مگس خوار و اثر آن بر سئوی سایت را میتوانید در این مقاله بخوانید تا سایت خود را بهینه کرده و در نتایج گوگل بهترین رتبه هارا کسب کنید.
الگوریتم مرغ مگس خوار

خلاصه مطلب

الگوریتم مرغ مگس خوار و اثر آن بر سئوی سایت را میتوانید در این مقاله بخوانید تا سایت خود را بهینه کرده و در نتایج گوگل بهترین رتبه هارا کسب کنید.

الگوریتم مرغ مگس خوار سال ۲۰۱۳ کار خود را شروع کرده که هدف آن بسیار پیچیده و شبیه به تفکرات انسان است در جهت فهمیدن نیاز کاربران یک سایت میباشد.به این صورت که از روی جستجوی کاربران نتیجه گیری میکند و بعد از تصمیم گیری بصورت پویا و هم زمان بهبود میبخشد در واقع الگوریتم مرغ مگس خوار از رفتار کاربران نیاز های آن هارا میابد که میتوان نتیجه گرفت یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین الگوریتم های گوگل میباشد.

اگر نمیدانید که الگوریتم های گوگل چه هستند و انواع آن ها چیست و یا حتی چه وظایفی دارند نگاهی به این مقاله بیندازید تا مفهوم آن برای شما ساده تر باشد.

پیشنهاد ما به شما : الگوریتم های گوگل

عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار

برای مثال شما کلمه الگوریتم های گوگل را در سرچ گوگل جستجو میکنید و مطلب مناسب و جامع را نمیابید در نتیجه مرغ مگس خوار در پی این می افتد که شما را به سایت بهتری هدایت کند این سایت بهتر میتواند هیچ مطلب خاص با طراحی خاصی نداشته باشد اما با توجه به تعداد نظرات و خرید محصولات و تعداد بازدید میتواند از نظر الگوریتم مرغ مگس خوار بهینه باشد ..سایتی که اگر چه مطلب طولانی ندارد اما با همان مطلب کوتاه مفهوم را رسانده و افراد زیاد و پویایی را به خود جذب کرد پس شما نیز توسط این الگوریتم جذب این سایت خواهید شد.

الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار چه زمانی فعال میشود؟

به این معنی که بعد از چه واکنشی از سمت ما کار خود را آغاز میکند ؟

1-  کاربری که کلمه جستجو شده ی خود را عوض میکند.

چه زمانی این اتفاق برای شما افتاده؟ درسته زمانی که با سرچ یک کلمه به نتیجه دلخواه نرسیده اید و هر چقدر سایت ها را باز میکنید متن خاصی نمیابید(این سایت ها با کد های اسپم شده قادر به فریب گوگل بودند که حالا با وجود الگوریتم های گوگل کمتر امکان پذیر است)

2- کاربری که کلمات مشابه هم جستجو میکند.

برای مثال برای شما هم پیش آمده که سرچ میکنید خرید بلیط کنسرت رضا صادقی و لیستی از سایت های پرتی که با عناوینی مختلف مثل دانلود آهنگ های رضا صادقی و … مطلبی که اصلا به چیزی که دنبال آن بودید شباهتی ندارد.

حالا شما کلمه مورد نظر را پاک میکنید و مینویسید خرید بلیط کنسرت رضا صادقی در تهران مهر ۹۷ (دقیق تر از این نمیشه) و حالا الگوریتم مرغ مگس خوار وارد کار شده و بهترین سایت های ممکن را با همین عنوان پیش روی شما قرار میدهد.جالبه مانند نگهبانی که مدام نگران سردرگمی مخاطبین است و هر لحظه برای رهایی از این سر درگمی وارد کار میشود.

3- کاربری که بدنبال موردی خاص است.

اما عنوان مناسبی برای آن نمیابد و هر آنچه که به یاد دارد یا میداند را سرچ میکند(گاهی نام یک آهنگ یا خواننده را نمیدانیم و قسمتی از آهنگ را به یاد داریم) با سرچ قسمتی از آهنگ الگوریتم مرغ مگس خوار به شما کمک خواهد کرد آهنگ مورد نظر را بیابید.

4- کاربرانی که در یک حوزه کاری خاص به یک سایت توجه زیادی دارند.

الگوریتم مرغ مگس خوار بدون توجه به دوستان همکارش (الگوریتم پاندا والگوریتم پنگوئن) که نکات ریزی را زیر نظر دارند از جمله لینک بیلدینگ و بانس ریت و … آن سایت پر بازدید را یک سایت خوب شناسایی میکند‌.

این سهل انگاری مرغ مگس خوار فرصتی است که شما با مطالب و عناوین جذاب لینک بیلدینگ با کیفیت خود را به صفحه اول برساتید تا مرغ مگس خوار شما را در این جایگاه حفظ کند.سایت های بزرگی با این متد کلمات سخت خود را با صفحه اول نتایج گوگل رساندند شما هم حتما با تلاش و اعتماد بنفس به این صفحه طلایی خواهید رسید.

الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار

آزمایش سایت موز و مرغ مگس خوار

فقط در سه ساعت صعود به صفحه اول شما هم تست کنید

یکی از اعضای مهم سایت موز بنام آقای Rand Fishkin در اکانت توییتر خود این متن را قرار میدهد..

?Care to help with a Google theory/test
Could you search for ” imec lab ” in Google & click the link from my blog? I have a hunch

با این مفهوم که ما میخواهیم موضوعی را تست کنیم این کلمه مورد نظر ما را سرچ کرده و در گوگل روی لینک آن کلیک کنید! با توجه به کاربران زیادی که در شبکه اجتماعی توییتر خود داشتند تعداد زیادی این کار را انجام داده و در کامنت ها نیز پیام گذاشتند که ما این کار را انجام دادیم !!!

نتیجه تست سایت موز و مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار

این پیام از ساعت 6:30 در این شبکه قرار گرفت و با تصویری که رند فیشکین انتشار داد و دقیقا سه ساعت بعد این لینک در خط اول صفحه ی اول قرار گرفت بدون آنکه الگوریتم مرغ مگس خوار به این موضوع اهمیت دهد که چطور این اتفاق افتاد و آیا ارزش لینک های قبلی بیشتر بود یا خیر؟! (بنظر بده ولی بررسی این موارد به عهده پاندا و پنگوئن است )

رفتار کاربران سایت

الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار

تنها بررسی از سوی مرغ مگس خوار رفتار کاربران بود که به وضوح مشاهده کردید و تمرکز اصلی آن بر روی صفحه اول نتایج گوگل میباشد.

تست مشابه دیگری نیز اتفاق افتاد که لینکی از صفحه سوم با تعدادی حدود ۱۴۰ کلیک در عرض ۶ ساعت به صفحه اول گوگل وارد شد در آزمایش اولی که شرح دادیم نزدیک به ۲۳۰ کلیک در سه ساعت!شگفت انگیزه..

توجه کنید که فقط کلیک کردن اتفاق افتاده و مسائلی مانند میزان بازدید و گردش به سایت اتفاق نیفتاده و کاملا الگوریتم مرغ مگس خوار این موضوع را نادیده گرفته است و فقط رفتار کاربران را میبیند.

پیشنهاد مغز وردپرس

هیچ اشکالی ندارد که شما میدانید مقاله خوبی دارید و اگر به صفحه اصلی برسد کاربران زیادی دارد( میترکونه ) میتوانید از این ترفند استفاده کنید فقط باید بدنبال تعدادی افراد که اینکار را برای شما انجام دهند باشید.یا مطلب فوق العلاده جذابی خلق کنید که CTR جذب کند.

حواستان باشد که از ip های یکسان برای این کار استفاده نکنید که باعث افت رتبه شما نیز خواهد شد.

امیدواریم از خواندن این مطالب راضی بوده و نظرات و سوالات خود را در انتهای مقاله مطرح کنید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .