۱۰ راه جدید افزایش فالوور اینستاگرام ( ۲۰۱۹ )

بدون دیدگاه
افزایش فالوور اینستاگرام

خلاصه مطلب

۱۰ را برای افزایش فالوور اینستاگرام که را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید درآمد پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید. ( آپدیت ۲۰۱۹ )
افزایش فالوور اینستاگرام

خلاصه مطلب

۱۰ را برای افزایش فالوور اینستاگرام که را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید درآمد پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید. ( آپدیت ۲۰۱۹ )

افزایش فالوور اینستاگرام میتواند راه های متفاوتی از لحاظ هزینه و عملکرد برای شما باشد.به هر حال شما در این مقاله هم با افزایش فالوور رایگان هم دارای هزینه(اما سریعتر)آشنا خواهید شد.لازم است برای افزایش فالوور رایگان صبور باشید.تیتر های این مقاله را پشت گوش نیندازید.افزایش فالوور در اینستاگرام راهی برای پیشرفت سریع شما است.

_قبلا بطور مفصل در مقاله آموزش جامع کار با اپلیکیشن اینستاگرام
(همه چیز درباره ی اینستاگرام)

تمام پیش نیاز های لازم را خدممتون گفتیم.در این مقاله سعی داریم راه های افزایش فالوور را به شما آموزش دهیم با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی مهم در زمینه‌ی انتشار عکس است. هرچند خیلی از افراد از اینستاگرام تنها برای به اشتراک گذاشتن عکس با دوستان و خانواده‌ی خود استفاده می‌کنند.

بسیاری از افراد هستند که دنبال کسب و کاری موفق اند.آن ها تلاش میکنند تعداد فالوورهای حساب کاربری اینستاگرام خود را روزبه‌روز افزایش دهند افزایش فالوور اینستاگرام طولانی مدت پس صبور باشید.
________________________________________

۱-پروفایل خود را کامل کنید(اولین قدم)

از راه های افزایش فالوور اینستاگرام اگه صاحب برند خاصی هستید،در پروفایل خود لوگو و نام خود را قرار دهید.کاملا مشخص و واضح باشد که شما چه کسی هستید؟؟

در این صورت شما برای مخاطب اینستاگرام خود ماهیت دارید و دنبال میشوید.پس برای این کار باید حتما هدف شما مشخص باشد تا محتوا و پروفایل هدفمندشماایجاد شود.

بعد از آن باید خلاصه و کوتاه در توضیحات اینستاگرام خود درج کنید (bio).که برای چه کاری و چه خدماتی اینجایید. اگر هم که وب سایت و اپلیکیشن دارید در قسمت لینک قرار دهید.(به همین راحتی پروفایل شما کامل شد.

همه این قسمت ها پروفایل شما هستند پس حتما کامل کنید.مخاطبان پیجی را دنبال میکنند که در نگاه اول آن را بشناسند.

۲-در زمانی خاص محتوای خود را منتشر کنید

افزایش فالوور اینستاگرام

در مرحله بعدی باید در مورد زمان‌بندی انتشار عکس‌های خود به ثبات برسید. (یعنی یک زمان مشخص پست بگذارید).دیده شدن به‌صورت منظم شما را در ذهن مخاطبانتان برجسته میکند.

همین نکته باعث میشود که عکس‌هایتان لایک‌های بیشتری بگیرند.اگر اطمینان دارید که می‌توانید همواره و با روندی ثابت دو تا سه عکس در روز به اشتراک بگذارید این کار را انجام دهید.

ولی مهم‌تر از همه‌چیز فراموش نکنید عکسی که در اینستاگرام منتشر می‌کنید باید کیفیت بالایی داشته و هم‌راستا با مضمون حساب کاربری شما باشد.تعداد عکس هایی که میگذارید عدد خاصی نیست بستگی به شما و استقبال مخاطبانتان دارد(از کاهش تعداد لایک ها میتوانید بفهمید)

۳-هشتگ بزارید

کلمه ای که به مطلب و کسب و کار شما مرتبط است را همراه با این علامت # را هشتگ میگویند. در این صورت به دنبال کننده ها کمک میکنید شما را پیدا کنند.

استفاده از هشتگ‌هایی که هم مرتبط و هم محبوب هستند به شما کمک خواهد کرد تا میزان دسترسی به عکس‌هایتان را گسترش دهید.

راه حل مهم:

برای استفاده از هشتگ‌ها لزومی ندارد آن‌ها را در توضیح عکس قرار دهید. بلکه بهتر است هشتگ‌ها را در بخش کامنت‌ها اضافه کنید.

اینستاگرام تعداد هشتگ‌هایی را که می‌توانید برای یک عکس استفاده کنید به ۳۰ عدد محدود کرده است.

درنتیجه بهتر است هشتگ‌ها را هوشمندانه انتخاب کرده و از آن‌ها سو استفاده نکنید.همچنین استفاده مداوم و همیشگی از یک هشتگ را نداشته باشید چون اینستاگرام شما را در آن هشتگ اسپم نشان خواهد داد.
و دیگر بعد از سرچ پیدا نمیشوید.

۴-فیلتر مناسب به عکس ها بدهید

یکی از عوامل مهم برای ساختن یک عکس عالی ظاهر و حسی است که آن تصویر دارد.
اینستاگرام به شما امکان استفاده ازفیلتر هایی زیبا را میدهد.البته بسیاری از افرادترجیح می‌دهند به‌جای استفاده از فیلترهای اینستاگرام عکس‌های خود را بیرون از اینستاگرام ویرایش کنند.تا به نتیجه‌ی دلخواه خود برسند.

این رویکرد کنترل بسیار بیشتری روی نتیجه‌ی نهایی مهیا می‌کند. برای این افراد اینستاگرام تنها نقش ابزاری برای نمایش آثارشان را دارد.

هرچند مادامی‌که ظاهر و حس نتیجه‌ی نهایی با مضمون حساب کاربری شما و سلیقه‌ی مخاطبانی که قصد تعامل با آن‌ها را دارید هماهنگ باشد هیچ قانونی مبنی بر استفاده کردن یا استفاده نکردن از فیلترهای اینستاگرام وجود ندارد.

استفاده از این فیلترها می‌تواند به حفظ یکپارچگی عکس‌های شما کمک کند.دقت کنید حالا که از فیلتر های اینستاگرام استفاده میکنید. سعی کنید الگوی ثابتی را پیش ببرید.

هم در رنگ هم در طراحی پست ها.شاید این موارد کمی سطحی به نظر آیند.اما از اصلی ترین راه های افزایش فالوور هستند که باید به آن دقت کنید.

باید بدانید اولین چیزی که در اینستاگرام به چشم می آید کیفیت عکس ها میباشد. زیرا که اینستاگرام یک اپلیکیشن عکس محور است.

۵-از شبکه های اجتماعی دیگر استفاده کنید

افزایش فالوور اینستاگرام

احتمالا استفاده از قدرت نفوذ شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک ، توییتر باخبرید.برای وسیع‌تر کردن دسترسی کاربران به پست‌های شما از آن ها استفاده کنید.

عکس‌های خود را در زمان‌هایی به اشتراک بگذارید که کاربران این شبکه‌های اجتماعی بیشترین فعالیت را داشته باشند.

همچنین در حساب کاربری خود در این شبکه‌های اجتماعی لینک حساب کاربری اینستاگرام‌تان را اضافه کنید.

۶-پاسخ دهید

حتما به مخاطبانتان که برای شما نظر میگذارند یا دایرکت میفرستند وقت بگذارید.پاسخ دهید و یا به هر طریقی که میتوانید تشکر کنید و به آن ها اهمیت دهید.
با دادن حس اهمیت به آن ها یاد آوری میکنید که ارزش این استقبال را دارید.

۷-مطالب کپی ممنوع

اگر صاحب یک پیج محتوایی هستید بهتر است مطالب جذاب و خلاقانه ای ایجاد کنید.بروز باشید و هرگز مطالب پیج های دیگران را کپی نکنید.

افزایش فالوور به همین موارد کوچکی بستگی دارد که شاید جدی نمیگیرید.

باید برای افزایش فالوور اینستاگرام حوصله بخرج دهید و خلاقیت را وارد پیج خود کنید.تا تمایل به پیج شما افزایش یابد و افراد شما را بصورت ویروسی تبلیغ کنند.

۸-هدف گذاری کنید

یک پیج هدفمند با مطالبی مشخص و منظم خواهان بیشتری دارد.اگر محتوایی جدی منتشر میکنید ایرادی ندارد که گاهی مطالب طنز آمیز منتشر کنید.اما از هدف اصلی خود دور نشوید و به حاشیه نروید.

دقت و نظم شما مخاطب را جذب خواهد کرد.

۹-صبور باشید!

برای افزایش فالوور رایگان این نکته را بدانید که اولین قدم صبر شماست.بعد از انجام موارد بالا به درستی و انتشار مطالب جذاب حالا باید منتظر افزایش فالوور روزانه خود باشید.

 بسته به تلاش خود مدت زمان زیادی را صبرکنید و دست از تلاش برندارید.(در هر کاری دست از تلاش بر ندارید)

۱۰-راه دوم را انتخاب کنید!!

اگر عجله دارید و نمیتوانید صبر کنید،راه دوم را انتخاب کنید.اینستاکلوب به شما کمک خواهد کرد.با ربات افزایش فالوور اینستاگرام به راحتی و در مدت زمان کوتاهی میتوانید فالوور های خود را افزایش دهید.

این یک روش دروغین نیست و کاملا از راهی ساده و معمولی پیش میرود.و همه افراد واقعی که شما را فالوو میکنند با میل خود این کار را میکنند.

اما تفاوت با روش های بالا در این است که شما در زمان کوتاه تری با افزایش فالوور اینستاگرام روبرو خواهید شد.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .