نمیتوانید افزونه را حذف کنید ؟! ( چند راهکار ساده )

5
بدون دیدگاه
حذف افزونه در وردپرس

خلاصه مطلب

حذف افزونه در وردپرس و رفع خطای حذف نشدن افزونه ممکن است برای سایت وردپرسی شما نیز پیش آید که با روش کد گذاری در قالب آن را به شما آموزش داده ایم.
حذف افزونه در وردپرس

خلاصه مطلب

حذف افزونه در وردپرس و رفع خطای حذف نشدن افزونه ممکن است برای سایت وردپرسی شما نیز پیش آید که با روش کد گذاری در قالب آن را به شما آموزش داده ایم.

افزونه ها و نحوه حذف افزونه در وردپرس را در این آموزش وردپرس بیاموزید . افزونه ها باعث میشوند که ویژگی ها و امکانات زیادی به سایت وردپرسی اضافه شود و سایت از حالت ساده به یک حالت حرفه ای و پیشرفته تبدیل شود. علاوه بر آن باعث زیبایی سایت نیز خواهند شد افزونه ها امکانات آماده ای هستند که مانند یک نرم افزار نصب و فعال میشوند و میتوان با تنظیماتی که دارند تغییراتی را در آن ها ایجاد کرد.

تنظیماتی که در پی شخصی سازی افزونه ها هستند.پس در واقع شما بدون کد نویسی میتوانید امکانات دلخواهی را برای هر قسمت از سایت خود فراهم کنید همچنین افزونه های ضروری و مهمی مانند سئو و امنیت نیز موجود هستند که خیال شما را از بابت حملات راحت میکنند. با مطلب امروز مغز وردپرس همراه ما باشید.

حذف افزونه در وردپرس

برای افزودن این امکانات پس باید افزونه ها را نصب و فعال کنید. حالا اگر به دلایلی بخواهید افزونه را حذف کنید و از آن استفاده نکنید این کار به راحتی صورت میگیرد.
اما گاهی با این خطا که شما نمیتوانید افزونه را حذف کنید روبرو میشوید . این موضوع میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد اما یک دلیل متداول  عدم حذف افزونه در وردپرس این است که که افزونه ها از فایل هایی تو در تو تشکیل شده اند که با حذف افزونه متوجه میشوید که این افزونه هنوز هم در وردپرس شما موجود است.
حتی اگر سعی کنید حذف افزونه در وردپرس را از طریق FTP  انجام دهید ، باز فایلهای مخفی و تو در تو حذف نمی شوند. و افزونه ای که حذف کردید هنوز در وردپرس شما موجود است.

برای حذف افزونه در وردپرس و  رفع این مشکل یا خطا تنها مراحل زیر را انجام بدید که خیلی راحته :

رفع مشکل حذف افزونه در وردپرس

برای  حذف افزونه در وردپرس در ابتدا از طریق SSH وارد سایت خود شوید. سپس، دستور زیر را بنویسید.

../wp-content/plugins/

بعد، دستور زیر را نوشته تا بتونید تمامی فایل ها و پوشه ها در پوشه افزونه ببینید.

ls -al
rm folder name

در ادامه، در لیست موجود به دنبال پوشه افزونه مورد نظرتون بگردید و با دستور زیر پوشه را حذف کنید.

به جای folder name نام پوشه ای که میخواید حذف شود را بنویسید. اکنون افزونه ای که می خواستید حذف کنید، به طور کامل و با موفقیت حذف شد.

اگر دسترسی به ssh ندارید کافیست وارد فایل منیجر سی پنل شده سپس پوشه plugins را از wp-content باز کنید. سپس پوشه افزونه مورد نظر را حذف کنید.

حالا شما به راحتی این مشکل وردپرس را حل کردید.

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
فهرست

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .