آغاز انتشار محتوای سریالی در مغزوردپرس

5
بدون دیدگاه
محتوای سریالی

سلام در متن خبری امروز قصد داریم شما همراهان عزیز مغزوردپرس با اهداف جدیدمون با خبر کنیم و بگیم که تصمیم جدیدمون در رابطه با انتشار محتوا چیه ؟ این روش چه مزیت هایی داره ؟ و قصد ما از راه اندازی این نوع محتوا در سایت چیست ؟ با ما همراه باشید.

محتوای سریالی چیست ؟

قبل از هر توضیحی بگوییم که محتوای سریالی چیست و چه مزایایی برای شما دارد ؟
محتوای سریالی محتوایی است که در چندین قسمت و در مدت زمان نه چندان کوتاه یا بلند در سایت قرار خواهد گرفت،یعنی بطور واضح تر بعد از دسته بندی موضوعات مختلف یک محتوای گسترده در فاصله های کوتاه مدت در سایت انتشار خواهد یافت.
اصولا این محتوا را بیشتر به شکل ویدیویی در سایت های آموزشی وردپرس و غیروردپرس خواهیم دید اما طبق نظر سنجی که در اینستاگرام مغزوردپرس داشتیم اکثریت شما دوستان ارتباط صمیمانه تری با محتوای متنی و ویدیویی نسبت به محتوای تصویری ( عکس ) و صوتی داشتید و بیشترین آرا ویژه محتوای ویدیویی بود که در محصولاتمان سعی میکنیم با کیفیت بالا در اختیار شما قرار دهیم، اما خب تدبیری هم برای محتوای متنی خود اندیشیدیم تا از اهمیت آن غافل نشویم.

تصمیم جدید مغزوردپرس محتوای سریالی

موضوع قابل مطرح امروز در این مطلب آغاز انتشار محتوای سریالی متنی در سایت مغزوردپرس میباشد، از این پس قصد داریم موضوعات مهم و گسترده را علاوه بر آنکه بصورت ویدیویی هم در سایت قرار میدهیم بصورت متنی و سریالی هم در سایت قرار دهیم.
محتوای متنی و ویدیویی هر کدام میتوانند مزایای خاص خود را داشته باشند و الان این دو را با هم مقایسه نمیکنیم زیرا که از هر دو نوع محتوا در سایت موجود است و شما کاربران عزیز میتوانید از هر دو حالت استفاده کنید،انتخاب با شماست.

مزایای محتوای سریالی

_ بعد از هر بار انتشار دوره میتوانید مواردی که نیاز دارید یا مواردی که ما جا انداخته ایم یا سوالات خود را مطرح کنید تا در آپدیت جدید مقاله که در زمان کوتاهی انجام میشود قرار دهیم. ( درسته که روند کاری قبلی مغزوردپرس هم همین بوده و مطالب و محصولات با مطالبی که شما خواستید آپدیت شد اما اینبار این بروزرسانی با سرعت بیشتری انجام خواهد شد )

_ اگر استفاده و گوش دادن به محتوای ویدیویی و دنبال کردن آن برای شما سخت است و یا به عبارتی وقت گیر میتوانید سریعا به سرفصل های شماره گذاری شده و تیتر های اصلی هر جلسه متنی نگاه کنید و سریعا به مطلب مورد نظر خود برسید و مطالعه کنید.

_ اگر میخواهید فقط یک مطلب را برای خود یاد آوری و دوره کنید میتوانید مجددا سریعا به سرفصل های هر جلسه مراجعه و مطالعه کنید.

_ بزودی سوالاتی در رابطه با محتوای سریالی موجود در سایت بصورت هفتگی مطرح میکنیم که در ازای انتخاب پاسخ صحیح و قرعه کشی شامل تخفیف ویژه محصولات میشوید ( در شبکه های اجتماعی اعلام میکنیم )

آغاز دوره جدید در ۴ خرداد ۹۸

اولین دوره ای که در این زمینه شروع به کار کردیم دوره جامع ایمیل مارکتینگ سایت میباشد که همه مباحث در هر جلسه آموزشی گفته خواهد شد و شما با این دوره کاملا میتوانید بازاریابی ایمیلی را بدرستی در سایت خود اجرا کنید و بعد از پایان این دوره ،دوره بعدی که انتخاب شماست آغاز میشود.

دوره های زیادی را برای محتوای سریالی در سایت در نظر داریم که با کمک نظرات شما عزیزان آن هارا پیش میبریم.

دوره ها و جلسات آن ها از شبکه های متنوع اجتماعی مغزوردپرس اعلام میگردد و میتوانید در فاصله ی کوتاه دانشجوی دوره های متنی ما باشید.

با تشکر مدیریت

WhatsApp
YouTube
Telegram
Instagram
LinkedIn

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد میکنیم

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
فهرست

برای دریافت و اطلاع از آموزش های رایگان وارد کانال تلگرام مغز وردپرس شوید