کسب درآمد با وردپرس

بدون دیدگاه
کسب درآمد با وردپرس

خلاصه مطلب

وردپرس یکی از بهترین های cms محبوب حال حاضر و پُر درآمدترین سیستم مدیریت محتوا می باشد که در این مقاله قصد داریم تا به بررسی روش های که می توان از وردپرس درآمد کسب کرد بپردازیم.
کسب درآمد با وردپرس

خلاصه مطلب

وردپرس یکی از بهترین های cms محبوب حال حاضر و پُر درآمدترین سیستم مدیریت محتوا می باشد که در این مقاله قصد داریم تا به بررسی روش های که می توان از وردپرس درآمد کسب کرد بپردازیم.

کسب درآمد با وردپرس

کسب درآمد با وردپرس نیازمند چه مهارت هاییست ؟ اگر یکی از کاربران وردپرس هستید و می خواهید به کسب درآمد برسید، به شما پیشنهاد میکنیم مطلب امروز را حتما مطالعه کنید. روش های کسب درآمد از وردپرس را در این مطلب قرار دادیم طبق مطالعات و تحقیقات صورت گرفته یک نتیجه کامل از کسب و کارهایی که با وردپرس می توان راه اندازی کرد گرفته شد که مطمئنا برای شما نیز مفید است.و با به کار گیری آن ها میتوانید ماهیانه درآمد وردپرس بالایی داشته باشید.همراه مغز وردپرس باشید.

کسب درآمد با وردپرس :

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا می گوییم کسب و کارخود را با وردپرس راه اندازی کنید؟
شاید به این دلیل که وردپرس یک سیستم باورنکردنی است و میتوان از آن به عنوان یک وبسایت درآمد زا استفاده کرد.اما این امر چگونه ممکن است. کسب درآمد با وردپرس سخت است؟

در اینجا چند مورد را با هم بررسی میکنیم:

فواید

۲۸ درصد از وبسایت ها بر پایه ی وردپرس ایجاد شده اند. 59 درصد سایت های فروشگاهی از این سیستم استفاده میکنند. پس می توان گفت کسب درآمد به کمک وردپرس امکان پذیر است.

تقریبا ۷۵ میلیون وبسایت با وردپرس ساخته شده اند. چنانچه برای اولین بار با وردپرس آشنا میشوید،( آموزش رایگان وردپرس ) نیاز به هیچ اطلاعات برنامه نویسی ندارید. زیرا سطوح آن کاملا دیداری است و میتوانید امکانات مورد نیاز را به کمک افزونه ها به آن اضافه کنید و برای هر بخش مدیریت قوی داسته باشید.

خیلی جالبه یک سیستم کاملا دستی در اختیار شماست .به راحتی یک سایت طراحی کنید. ( آموزش طراحی سایت )

در هر زمینه کاری که میخواهید میتوانید از وردپرس درآمد کسب کنید. درآمد وردپرس شما را شگفت زده خواهد کرد.

معایب

کسب درآمد با وردپرس بستگی به پتانسیل شما دارد. بنابراین کسب درآمد با وردپرس تا به امروز بسیار سود آور بوده و سایر آنها در بهترین حالت درآمد کمی به دست می آورند.

بسیاری از کسب و کارها با وردپرس نیازمند وقت زیاد و سرمایه گذاری بیشتری است.

چنانچه میخواهید سرمایه ی خوبی از کسب و کارتان بدست آورید همانند سایر کسب و کارها باید متعهد باشید و زمان بگذارید.صبور باشید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

15 روش کسب درآمد با وردپرس

15 روش کسب درآمد با وردپرس
15 روش کسب درآمد با وردپرس

حتما با خود میگویید از چه راه هایی به کسب درآمد با وردپرس دست یابیم؟ ( آموزش رایگان وردپرس )
با توسعه ی برنامه ها، نویسندگی، آموزش، بازاریابی و… ؟
روش های مختلفی را برای شما انتخاب کردیم که توجهتان را به آنها جلب میکنیم:

1- توسعه وبسایت وردپرس

شما میتوانید با یادگیری وردپرس و کمک به کسانی که در این زمینه مهارتی ندارند سایت وردپرسی آن ها را توسعه دهید و درآمد کسب کنید.

2- طراحی وبسایت در وردپرس ( وب سایت چیست )

کسب درآمد با وردپرس
کسب درآمد با وردپرس

با ایده های جذاب خود و نرم افزار های موجود یک طراحی زیبا را برای برنامه نویسان آماده کنید تا با کد نویسی آن را اجرا کنند.

3- تخصص در بازاریابی وردپرس

چنانچه مهارت جذب کاربر و تبلیغات را دارید میتوانید در حوزه بازاریابی فعالیت کنید. به راحتی از این طریق میتوانید درآمد کسب کنید هم برای خود هم برای دیگران تا بیشتر دیده شوید.

4- تخصص در سئوی وردپرس

درآمد وردپرس
درآمد وردپرس

بی شک سئو امری بسیار ضروری در یک تجارت به حساب می آید. اینکه شما بدانید از چه ابزارها و افزونه هایی و چه راهکارهایی باید برای ارتقای وضعیت استفاده کنید، میتوانید به راحتی اینکار را برای سایت های وردپرس انجام دهید.

5-ارائه خدمات مشاوره ای در وردپرس

چنانچه اطلاعات خوبی در حوزه ی وردپرس دارید پس میتوانید مشاوره ی خوبی باشید. اطلاعاتی در مورد اینکه یک قالب واقعا چطور باید راه اندازی شود یا همین طور در زمینه ی افزونه ها و تمامی مسائل مربوط به وردپرس.مانند مغز وردپرس که یک منبع خوب آموزشی برای شماست.

6- ساخت افزونه ( افزونه وردپرس )

توسعه دهندگان از کد نویسی و ساخت نرم افزارها بسیار لذت میبرند. چنانچه توانایی ساخت و توسعه ی افزونه ها را دارید پیشنهاد میکنیم اینکار را انتخاب کنید. افزونه هایی بسازید که برای کاربران جذاب باشد و به کار آنها بیاید. از همین راه می توانید کسب درآمد به کمک وردپرس داشته باشید.

7- طراحی یک قالب (قالب وردپرس )

آیا از طراحی وبسایت لذت می برید؟ اما حوصله ی درگیر شدن با کد نویسی را ندارید و همین مانع پیشرفت شما شده است؟ به راحتی که قالب زیبا طراحی کنید.

8- ساخت وبسایت برای سرویس های شرکت خود

شما میتوانید با ساخت یک وبسایت خدماتی شرکت مجازی خود را راه اندازی کنید. یک شرکت همیشه نباید به صورت حضوری باشد بلکه در حال حاضر میتوان یک شرکت مجازی ساخت.

9- ساخت وبسایت برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین

چنانچه علاقه مند به فروش محصول هستید و توانایی اینکار را دارید میتوانید یک فروشگاه اینترنتی بسازید و محصولات خود را برای فروش در آن قرار دهید..

10- راه اندازی وبلاگ در وردپرس

یکی از روش های کاربردی و جالب وبلاگ نویسی است که شدیدا به بالا رفتن سئوی سایت کمک میکند. میتوانید محتوای خود را تولید کنید تا وبسایت شما شناخته شود. ( مقالات وردپرس )

11- نوشتن محتوا برای سایر وبسایت های وردپرس

امکان نوشتن محتوا قدرتمند در وردپرس یا هر مورد دیگری را دارید اما امکان مدیریت یک وبسایت برای خود را ندارید. چاره چیست؟ برای سایر وبسایت های وردپرسی بنویسید. در واقع با تولید محتوا کسب درآمد کنید.

(پیشنهاد به شما : چطور با تولید محتوا در ۳۰ روز به صفحه اول گوگل برسیم ؟ )

12- آموزش وردپرس

درآمد وردپرس
درآمد وردپرس

چنانچه بر مباحث مختلف وردپرس تسلط دارید پس میتوانید این مهارت را به دیگران نیز بیاموزید. به کمک دوره های آنلاین یا پکیج های آموزشی قادر به آموزش دادن خواهید بود.

13- سرویس پشتیبانی در وردپرس

بخش های مختلف و در واقع میتوان گفت تمامی بخش ها در وردپرس نیاز به پشتیبانی دارد. چرا؟ زیرا افزونه ها و سیستم وردپرس مدام در حال بروزرسانی هستند به همین پشتیبانی نقش مهمی در این زمینه بازی میکند.

14- فروش خدمات هاست وردپرس

آیا قبلا پشتیبانی هاست و سرور داشتید ؟ پس شما به راحتی میتوانید خدماتی برای هاست و دامنه ای که برای وردپرس مناسب باشد ارائه دهید و کسب درآمد به کمک وردپرس را داشته باشید.

15- ایجاد یک وبسایت با امکان عضویت ویژه

در این روش شما محصولی نمی فروشید فقط کاربران برای عضویت و استفاده از امکانات وبسایت ماهیانه حق عضویت پرداخت میکنند. این نیز یکی از راه های کسب درآمد در وردپرس است.

امیدواریم از این آموزش وردپرس نهایت استفاده را برده باشید و بتوانید از ترفند ها و روش های گفته شده نهایت استفاده را ببرید.

اگر میخواهید مقاله را در زمان دیگری مطالعه کنید فایل زیر را دانلود کنید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .