مجله مغزوردپرس

  • مجله یا وبلاگ مغزوردپرس به مسائلی در پیرامون وردپرس و طراحی سایت میپردازد، همچنین به اخبار و اطلاعات و تغییرات و اقدامات جدید در مغزوردپرس اشاره دارد.
  • این دوره در طول زمان آپدیت میشود و همچنین قسمت های جدید هم به آن اضافه خواهد شد که از طریق شبکه های اجتماعی مغزوردپرس اعلام میگردد.

وبلاگ مغزوردپرس

کسب درآمد با وردپرس

کسب درآمد با وردپرس را یاد بگیرید

وردپرس یکی از بهترین های cms محبوب حال حاضر و پُر درآمدترین سیستم مدیریت محتوا می باشد که در این مقاله قصد داریم تا به بررسی روش های که می توان از وردپرس درآمد کسب کرد بپردازیم.

بهترین سایت های کاریابی

بهترین سایت های کاریابی در ایران را بشناسید

در این مقاله شما را با انواع وب سایت هایی که میتوانند در زمینه کاریابی به شما کمک کنند را معرفی میکنیم و به بررسی جز به جز خدمات و نحوه کار کرد این سیستم ها می پردازیم.

tinypng

کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

در این مقاله آموزشی به شما یاد میدهیم تا چگونه با ابزار مفید TinyPNG کار کنید و عکس هایی ه حجم زیادی در وب سایتتان دارند را به یک حجم مناسب و بدون افت کیفیت تبدیل کنید.

محتوای سریالی

آغاز انتشار محتوای سریالی در مغزوردپرس

در این مطلب قصد داریم شما را با تصمیم جدید خود و مزایای آن ( انتشار محتوای سریالی متنی ) در سایت با خبر کنیم،مزایای استفاده از این نوع محتوا را مطالعه کنید.

تابستان داغ با مغزوردپرس

این تابستان را با آموزش طراحی سایت رایگان مغزوردپرس بگذرانید و خودتان به تنهایی یک طراح سایت حرفه ای شوید و از آن کسب درآمد کنید.

کسب درآمد از طراحی سایت

۵ راه کسب درآمد از طریق طراحی سایت

کسب درآمد از طراحی سایت حتی در منزل هم امکان پذیره در این مطلب سعی کردیم در رابطه با ۵ روش در این زمینه که کاملا تضمینی و رایگان است صحبت کنیم.

کتاب الکترونیکی

چطور یک کتاب الکترونیکی بسازیم ؟

نحوه ساختن کتاب الکترونیکی ، راه های کسب درآمد از آن و راه های آپلود آن در سایت را میتوانید در این مطلب آموزشی مطالعه کنید.

مشاوره ساعتی

کسب در آمد از طریق مشاوره ساعتی

مشاوره ساعتی وردپرس و کسب در آمد روزانه از طریق آن را میتوانید در این مطلب آموزشی از سری آموزش های دیجیتال مارکتینگ مطالعه کنید.

فهرست

برای دریافت و اطلاع از آموزش های رایگان وارد کانال تلگرام مغز وردپرس شوید