۱۵ سوال که قبل از شروع کسب و کار خود باید به آن پاسخ دهید !

بدون دیدگاه
کسب و کار

خلاصه مطلب

کسب و کار و ۱۵ سوال که قبل از شروع باید بتوانید به آن ها پاسخ دهید تا ببینید برای شروع و یا ادامه قدرت کافی را خواهید داشت یا خیر ؟ به این سوالات پاسخ دهید تا به آرامش ذهنی برسید.
کسب و کار

خلاصه مطلب

کسب و کار و ۱۵ سوال که قبل از شروع باید بتوانید به آن ها پاسخ دهید تا ببینید برای شروع و یا ادامه قدرت کافی را خواهید داشت یا خیر ؟ به این سوالات پاسخ دهید تا به آرامش ذهنی برسید.

کسب و کار شما چیست ؟ 

سلام خدمت کاربران عزیز مغز وردپرس بحث امروز ما در رابطه با لازمه ی شروع  یک کسب و کار قدرتمند میباشد با ما همراه باشید.

در چند سال اخیر استارت آپ های فراوانی که موفقیت های چشم گیری داشته اند را شاهد بوده ایم. استارت آپ هایی که از روز اول انقدر گسترده و عظیم نبوده اند و با تلاش مستمر به این جایگاه رسیده اند. مغز وردپرس نیز اهداف خود را در جهت آموزش وردپرس تنظیم کرده است. تا سال ۱۴۰۰ وضعیت استارت آپ های ایران به کجا خواهد رسید؟ چندین و چند وحرفه و حوزه کاری وارد عرصه میشوند ؟ چه ایده های جدیدی نیاز های بیشتری را رفع خواهند کرد ؟

همانطور که میدانید تمامی این پروژه ها در جهت افزایش سرعت و کاهش زمان برای انجام کار های روز مره ما هستند پس برای یک ایده عالی باید در نظر بگیرید که اپلیکیشن و سایت شما باید چه نیازی را برطرف کند و یا چطور باعث افزایش درآمد اَشخاص عادی تر خواهد شد .

کسب و کار و پیش نیاز های آن

_لازمه ی یک ایده جالب و کاربردی قبل از هر چیزی آرامش ذهنی است. آرامش ذهنی نتیجه آگاهی از جزئیات و تمام مواردی است که برای شروع کسب و کار نیاز دارید .اگر بایت این مواردی که گفته شد به اطمینان و آرامش ذهنی برسید ذهن شما آمادگی آغاز آن عملکرد را خواهد داشت در نتیجه تا انتهای موفقیت دست از تلاش بر نخواهد داشت .

_فاکتور دوم ایمان به خود است . اگر ایمان داشته باشید که میتوانید قطعا این اتفاق خواهد افتاد. پس راه هایی که به شما ثابت خواهد کرد ایمان کافی را دارید شناسایی کنید.

_فاکتور سوم پاسخ به سوالاتی است که برای شما تنظیم کرده ایم این سوالات و پاسخ های آن به شما آرامش ذهنی خواهد داد و این اطمینان که حالا برای مدیریت یک کسب و کار آماده اید .

پاسخ به 15 سوال قبل از شروع کسب و کار

دقت کنید که پاسخ های واضحی به این سوالات بدهید و برای پاسخ به هر سوالی که آماده نیستید شرایط را برای آن مهیا کنید بعد از آنکه توانایی پاسخ به همه ۱۵ مورد را داشتید کسب و کار خود را میتوانید آغاز کنید یا اگر آغاز کرده اید اهداف خود را در جهت پاسخ این سوالات محکم تر کنید.

یک تعریف کوتاه :

اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک تصویری است که تمام مفهوم یک محتوا را در خود جای میدهد یا توضیحات یک مسئله را در خود گنجانده. اینفوگرافیک پیامی تصویری است که بصورت مرحله ای به نمایش در خواهد آمد. مغز وردپرس امروز پیام خود را در قالب اینفوگرافیک به شما خواهد رساند که امیدواریم لذت ببرید.

کسب و کار
کسب و کار

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .