۷ دلیل مهم برای آنکه بدانید چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد

بدون دیدگاه
صفحه نتایج گوگل

خلاصه مطلب

صفحه نتایج گوگل جایگاهی است که باید به آن برسید تا بتوانید کسب درآمد کنید در این مقاله ۷ دلیل مهم که میگوید چرا به این صفحه نمیرسید را آورده ایم.
صفحه نتایج گوگل

خلاصه مطلب

صفحه نتایج گوگل جایگاهی است که باید به آن برسید تا بتوانید کسب درآمد کنید در این مقاله ۷ دلیل مهم که میگوید چرا به این صفحه نمیرسید را آورده ایم.

صفحه نتایج گوگل جایی است که برای رسیدن به درآمد بالا باید به آن برسید به فرایندی که با اقدامات آن به صفحه نتایج گوگل میرسید سئو نام دارد. سئو همان بهینه سازی موتور های جستجو است که تا بحال مقالات زیادی را در این رابطه در مغز وردپرس قرار داده ایم.

در آموزش وردپرس امروز میخواهیم نکاتی را به شما بگوییم که جزیی هستند و شاید دقتی به آن نداشته اید همانطور که قبلا از اهمیت محتوا برای شما گفته ایم این نکات نیز در متوای شما باید رعایت شود.وبلاگ نویسی و قرار دادن محتوا برای رسیدن به صفحه نتایج گوگل نیاز هر سایتی است حتی سایت های بزرگ نیز راه کم هزینه ای که با آن به صفحه نتایج گوگل برسند را محتوا یا همان پادشاه سئو میدانند.

امیدواریم با رعایت این موارد هر چه زودتر به صفحه نتایج گوگل برسید.با ما همراه باشید.

چرا سایت من در صفحه نتایج گوگل نیست؟

دلایل متعددی بر این امر وجود دارد که چرا یک سایت در صفحه نتایج گوگل نشان داده نمی شود یا مطلب شما سئو نشده است. در این مقدمه به بعضی از آنها اشاره شده است تا به 7 دلیل اصلی برسیم :

_موتور جستجوی گوگل این سایت را هنوز ایندکس نکرده است

_اگر سایت شما هنوز کمتر از یک هفته است که راه اندازی شده است.

_برای اینکه بفهمید سایت شما در گوگل ثبت شده است یا نه آدرس سایت خود را سرچ کنید تا ببیند در صفحه نتایج گوگل سایت شما وجود دارد یا خیر.

_این سایت برای crawler های گوگل بهینه سازی نشده است. ممکن است crawler سایت گوگل نتواند محتوای سایت شما، متا تگ ها و غیره را مانند یک بازدید کننده معمولی مشاهده کند.

_محتوای سایت به اندازه کافی با کیفیت نیست.

_کلمات کلیدی نباید بطور فراوان و تکراری در صفحه اصلی سایت قرار داده شوند.

_در کلمه کلیدی سایت شما بسیار رقابت موجود است.

برای مثال یکی از این راه حل ها این است که به کمک ابزار های پیشنهاد کلمه کلیدی، از کلمات کلیدی در سایت خود استفاده کنید که کمتر مورد توجه رقبا و بیشتر مورد توجه سرچ کنندگان است.

(این دلایل را چک و بررسی کنید تا ببینید کدام دلیل باعث شده شما به صفحه نتایج گوگل نرسید.حالا 7 دلیل مهم و یا 7 اشتباه که در محتوا انجام میدهید و باعث میشوید به صفحه نتایج گوگل نرسید را برای شما آورده ایم)

7 دلیل برای آنکه بدانید چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد؟

این 7 دلیل را در محتوای خود بررسی کنید و از این پس رعایت کنید متوجه خواهید شد که زود به با صفحه نتایج گوگل و یا همان صفحات اول خواهید رسید.

 

صفحه نتایج گوگل
صفحه نتایج گوگل

1-با قرار دادن مطالب جدید مطالب قدیمی را فراموش نکنید.

_با نوشتن مطالب جدید به مطالب مرتبط و قدیمی تر آن مطلب دو باره لینک داخلی دهید.

تا بینندگان به آن صفحات سر بزنند و به گوگل بگویید که این مطالب هنوز برای ما ارزش دارد. پس لینک دهی را فراموش نکنید تا به صفحه نتایج گوگل برسید.

2-عدم استفاده از شبکه های اجتماعی

 

_امروزه با حجم بالایی از بازدید کنندگان از سمت شبکه های مجازی به سایت خود هستید..

 

هرگز به آن ها بی اهمیت نشوید که راه کم هزینه ای برای افزایش ورودی و جذب محبوبیت شماست.

3-کلمات کلیدی مناسبی انتخاب نکرده اید.

شما باید از طریق سایت های مرتبط و همدست گوگل که حالا شاید برای زبان فارسی زیاد هم کاربردی نباشند اما مناسب اند، کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید که قبلا در مقاله  ۳ قدم تا انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای یک محتوای عالی به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید.

_همچنین شما باید خودتان را جای افرادی بگذارید که کلمات حوزه کاری شما را جستجو میکنند اگر جای این افراد باشید چه کلماتی را جستجو میکنید آن ها را بیابید و در کلمات کلیدی سایت خود قرار دهید.

4-عدم استفاده از تگ ها ی h1 و h2 و ..

 

_این تگ ها ارزش و اهمیت تیتر و یک جمله را به گوگل معرفی میکند.

_متن های شما حتما باید ارزش گذاری شود

اما در این تگ گذاری ها باید مواردی را رعایت کنید :برای مثال

_از تگ h1 بیشتر از یکبار استفاده نکنید

_برای تگ h2 بهتر است که بیش از ۳ بار استفاده نکنید

_طبق ارزش واقعی تیتر تگ گذاری ها را رعایت کنید

_تگ هایh5 و h6 را نیز در فوتر سایت استفاده کنید

_کلمات اصلی و مهم خود را نیز با تگ h1 در صفحه اصلی با بالاترین ارزش قرار دهید که بسیار در ایندکس سایت شما میتواند مناسب باشد و شما را به صفحه نتایج گوگل میرساند.

5-تعداد کلمه کلیدی را بهینه نمیکنید

بله تعداد این کلمات نسبت به کل کلمات مطلب شما باید متناسب باشد اگر افزونه یوآست سئو در وردپرس خود دارید ( افزونه سئو مطالب ) این مقدار را برای شما کنترل میکند بطوریکه نه از حد معمول کمتر و نه بیشتر باشد بطور مثال برای یک متن ۸۰۰ کلمه ای تعداد ۷_۹ تکرار کافیست پس به تعداد و چگالی کلمه کلیدی متن خود اهمیت دهید.

6-عکس های خود را سئو نکردید؟

برای زیبایی متون و وبلاگ خود حتما از تصاویر استفاده میکنید اما اگر تگ alt را در تصاویر رعایت نکنید این تصاویر برای گوگل قابل نمایش نخواهند شد در واقع گوگل آن ها را نمیبیند حتما در بخش توضیحات و نام هر عکس توضیحات و کلمه کلیدی را قرار دهید تا این عکس ها با این عنوان ها به گوگل معرفی شوند.هم چنین میتوانید برای کاهش حجم عکس ها و افزایش سرعت سایت از این مقاله استفاده کنید.

7-مطالب بروز و غیر کپی بنویسید

سعی کنید مطالب را بخوانید و بعد از افزایش اطلاعات مقالات خود را بنویسید هرگز با کپی مطالب خود را گرفتار الگوریتم های گوگل و پنالتی نکنید.

پیشنهاد ما به شما :  کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .