مدیریت بخش نظر کاربران در وردپرس (قسمت چهاردهم )

بدون دیدگاه
دیدگاه وردپرس

خلاصه مطلب

دیدگاه وردپرس چیست و نحوه مدیریت آن چگونه است ؟ اینکه کاربران برای مطالب شما یک نظر تعیین میکنند چه فایده ای میتواند برای کسب و کار شما داشته باشد؟ (قسمت چهاردهم)
دیدگاه وردپرس

خلاصه مطلب

دیدگاه وردپرس چیست و نحوه مدیریت آن چگونه است ؟ اینکه کاربران برای مطالب شما یک نظر تعیین میکنند چه فایده ای میتواند برای کسب و کار شما داشته باشد؟ (قسمت چهاردهم)

با سلام خدمت کاربران عزیز مغز وردپرس با یکی از قسمت های  دوره جامع آموزش وردپرس در کنار شما هستیم در این قسمت از آموزش وردپرس با عنوان مدیریت بخش دیدگاه وردپرس به شما عزیزان آموزش دهیم.دراین قسمت سعی کردیم بگوییم دیدگاه وردپرس چیست و نحوه مدیریت آن چگونه است ؟ اینکه کاربران برای مطالب شما یک نظر تعیین میکنند چه فایده ای میتواند برای کسب و کار شما داشته باشد؟

مدیریت بخش دیدگاه وردپرس

شما با قرار دادن هر مطلب و یا نوشته در سایت وردپرسی خود میتوانید نظراتی از سوی خوانندگان مطالبتان دریافت کنید که امکان قرار دادن نظر یا دیدگاه در وردپرس امکان پذیر است. دریافت نظرات از کاربرانِ متفاوت ،کمک بزرگی در جهت بهتر شدن کسب و کار شماست .زیرا که کاربران هر سایت مهم ترین رکن هر کسب و کاری هستند که اگر شما آموزش های خود را طبق نظرات و خواسته کاربران خود تولید نکنید در واقع HEO را نادیده گرفته اید. پس کاربران خود را روز به روز از دست میدهید همچنین با وجود دیدگاه در وردپرس کاربران میتوانند نظر و یا حتی سوالات خود را فقط در رابطه با همان مطلب بپرسند و تفکیک نظرات از این حیث راحت تر هم خواهد شد.با وجود نظرات ارتباط یک طرفه قطع شده و شما و کاربران با هم در ارتباطید و از این طریق ایرادات خود را نیز رفع میکنید.

در کل برای بررسی نظرات دو حال وجود دارد: همراه با تایید و بدون تایید شما.

میتوانید در پیشخوان وردپرس این بخش را ببینید و به عنوان مدیر سایت نظرات را مدیریت کنید و تنظیمات ویژه ای را برای این بخش انجام دهید برای مثال اگر یک کاربر در یکی از نوشته های شما دیدگاهی بگذارد شما میتوانید از بخش دیدگاه پیشخوان آن نظر را که هنوز در لیست انتظار نظرات سایت است تا توسط مدیر بررسی شود را ببینید که میتوانید در این صفحه با کلیک بر گزینه پذیرفتن آن نظر را در سایت برای همه بنمایش در آورید و یا با گزینه نپذیرفتن نظر را انتشار ندهید و یا حتی میتوانید متن نظرات را کمی تغییر دهید و یا بطور کل نظر را حذف کرده و به زباله دان انتقال دهید همچنین میتوانید در این قسمت به عنوان ادمین پاسخی به سوالات کاربران بدهید.

به عبارتی هم اگر بخواهید نظر یک شخص را  بلاک کنید و یا همان اسپم کنید از گزینه جفنگ استفاده کنید. کاربرد این گزینه برای افرادی مناسب است که در مطالب شما تبلیغ میکنند و یا از عبارات توهین آمیز استفاده میکنند! این حالت برای زمانیست که شما میخواهید حتما برای نظرات قبل از انتشار تایید دهید .

حالا میریم سراغ حالت بعدی که بدون نیاز به تایید شما نظرات انتشار یابند برای این کار از پیشخوان وارد تنظیمات وردپرس شوید و از آنجا وارد تب گفتگوها شوید یک گزینه با این عنوان (پیش از این که دیدگاهی نمایان شود )وجود دارد. درست روبروی آن تیک گزینه دیدگاه ها باید بصورت دستی تایید شوند را بردارید ذخیره را بزنید تا دیدگاه ها بصورت خودکار وارد سایت شوند .

دیدگاه وردپرس
دیدگاه وردپرس

معرفی افزونه Akismet

اگر میخواهید دیدگاه ها قبل از انتشار تایید شوند اما خود شما وقت اینکار را ندارید و میخواهید این حالت بصورت خودکار صورت گیرد میتوانید این افزونه را نصب کنید که بصورت خودکار قابلیت شناسایی پیام های اسپم را دارد.بعد از نصب این افزونه در وردپرس ابتدا وارد سایت Akismet شوید ثبت نام کنید و بعد از اتمام نهایی و ثبت سایت در اکانتتان افزونه کار خود را شروع خواهد کرد در غیر این صورت میتوانید یک شخص را برای مدیریت دیدگاه وردپرس استخدام کنید!

هرگونه سوال و ابهامی را می توانید از بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

مغز وردپرس
انجمن وردپرس
انجمن وردپرس

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیشنهاد ویژه رایگان
درآمد از وردپرس و طراحی سایت

درآمد از وردپرس و طراحی سایت چقدر هست ؟

در این ویدیو با شما در مورد میزان درآمد یک وردپرس کار و طراح سایت صحبت میکنیم تا بدانید درآمد در ایران و حتی درآمد دلاری یک طراح چقدر میتواند باشد.

نکته : ایمیل و شماره موبایل معتبر را وارد نمایید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب

پر بازدید هفته

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق فرم زیربرای ما ارسال کنید ( برای پشتیبانی محصولات از بخش ناحیه کاربری اقدام کنید)

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
با ما گفتگو کنید ...
×

اگر میخواهید هر روز آموزش رایگان ببینید وارد پیج اینستاگرام میلاد رنجبری شوید .